224 defa görüntülendi.

Aydınpost her gün 40 bin kişiye haber servisi yapıyor!

seo1234seo
Doçent
****

Mesajlar: 396 Katılma Tarihi: 14-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Aydınpost her gün 40 bin kişiye haber servisi yapıyor!
İmage

Kâğıda basılan gazetelere inat Aydın'da 2007’de elektronik gazeteciliğe başlayan Aydınpost Haber Sitesi 8 yılı geride bıraktı.

Dakika dakika Aydın ve ilçelerindeki gelişmeleri duyuran Aydınpost Haber Sitesi, köşe yazarları ve özel haber mantığıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

2007 Eylül ayında yayına başlayan http://www.aydinpost.com, her gün yüzlerce haberi okuyucularına ulaştırırken, kentin de önemli bir haber mecrası haline geldi.

Kamuoyu kaliteli haber alma hakkını kullanıyor
İnternet kullanıcı sayısının artış göstermesiyle birlikte elektronik gazeteciliğin de öneminin arttığının altını çizen http://www.aydinpost.com yetkilileri, "Şehrin sorunlarının ve yöneticilerinin verdiği mesainin dedikodu olarak halk arasında konuşulmasını istemiyorduk. Kent merkezindeki gazetelerin cezbedici yönleri de yoktu. Herkesi kucaklayacak, kullanıcıların istediğini bulabileceği tarafsız ve ilkeli haberlerin okunacağı bir site çalışmasıyla Aydınlıları buluşturduk. Şimdi ise gerek yurt içi gerekse yurt dışından takip eden okuyucularımızın varlığı bizleri inanılmaz motive ediyor. Gün boyu yaşanan gelişmeleri okuyucularımıza ücretsiz olarak servis etmemiz dolayısıyla, kamuoyu haber alma hakkını kaliteli bir mecrada kullanmış oluyor" dedi.

Kopyala yapıştırla başarı gelmez
İnternet gazeteciliğin kopyala yapıştır mantığıyla yürütülemeyeceğini vurgulayan http://www.aydinpost.com yetkilileri, "Haber merkezimiz, sürekli gelişmelere açık olarak çalışır. 7 gün 24 saat mantığıyla hizmet verdiğimiz http://www.aydinpost.com'da okuyucularımızın konular hakkındaki yorumlarına da ayrı bir önem veriyoruz. Çünkü kentteki pek çok konunun asıl gerçek aktörü onlar. Bir noktada bizi de yönlendiren kamuoyu oluyor. Araştırmacı gazetecilik bizim için vazgeçilmez unsur. Öyle oturduğunuz yerden yapılacak kopyala yapıştır taktiği bir haber sitesini yüceltmez, tam tersine çökertir" diye konuştu.

Başarının sırrı hız ve dürüstlük!
Aydınpost’un her gün on binlerce kişi tarafından takip edilmesinin en büyük sırrının hızlı ve dürüst yayıncılık anlayışı olduğunun altını çizen http://www.aydinpost.com yetkilileri,, “Medya sektöründe lider olmak zor. Öncelikle okuyucularınıza karşı büyük sorumluluklarınız var. Anında değişen gelişmeler karşısında okuyucularınızı bilgilendirmede yetersiz kalırsanız, yarıştan kopmanız an meselesi haline gelebilir. Kaldı ki, Aydınpost olarak gece haberleri için bile bir kişi nöbetçi arkadaşımız görev yapmakta. Çünkü bizim okuyucularımızın her zaman önceliği söz konusu. Onlara öncelikli haberdar olma hakkını en iyi şekilde kullandırmaya özen gösteriyoruz” diye konuştu.

Güçlü ve tecrübeli bir ekibiz
Artık bilgiye ulaşmanın kısa sürede gerçekleştiğine değinen http://www.aydinpost.com yetkilileri, "Günümüzde internet hayatımızı inanılmaz derecede kolaylaştırdı. Buradan hareketle gelişmelere ayak uydurmakta bile insanlar zorlanıyor. Çünkü olaylar an ve an değişkenlik gösteriyor. Bizi takip ettiğini söyleyen kilometrelerce uzaklıktaki insanların bile tebrik mesajlarını ya da elektronik postalarını okuduğumuzda tüm yorgunluklarımızın son bulduğunu söylemek de yarar var. Çünkü Aydınpost aynı zamanda bir haber mutfağı. Herkesin uzman olduğu konularda sürekli üretim halinde olduğu bir mekanizmayı hayal edin. Ekibimiz güçlü ve tecrübeli” dedi.

Aydın’ın en güçlü sosyal medyası

Günde 100 binin üzerinde sayfa gösterimi
Aydınpost’un sosyal medya sayfalarında da onbinlerce takipçisinin bulunduğuna işaret eden http://www.aydinpost.com yetkilileri “Dileyen en komik videoları izlerken, dileyen de cemiyet hayatından en güzel kareleri fotoğraf galerisinde görebiliyor. Aydınpost açıkçası, Aydın’da faaliyet gösteren en güçlü sosyal medya bunu çok net söyleyebiliriz” şeklinde konuştu.

http://www.aydinpost.com yetkilileri, “Hiçbir siyasi ya da farklı görüşe angaje olmadan, ilkeli yayıncılığa devam ediyoruz. Bünyemizde 24 tane ciddi ve bir o kadar tarafsız Aydın'ı konu alan köşe yazarımız var. Kısaca Türkiye ve dünyayı Aydınpost'ta buluşturuyoruz" ifadelerini kullandı.

MARKANIN KİMLİK KARTI
http://www.aydinpost.com
Kuruluş: 2007
Takipçi sayısı: 40 bin kişi (Günde)
Çalışan sayısı: 8
Sloganı: Aydın’ın haber merkezi
Yer aldığı diğer mecralar: Facebook/Twitter/İnstagram
06-07-2015 10:09
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Aydınpost her gün 40 bin kişiye haber servisi yapıyor! - seo1234seo - 06-07-2015 10:09

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haber Superisi 0 11 12-12-2017 06:13
Son Mesaj: Superisi
  bilgisayar servisi onlineneymar 0 14 09-12-2017 12:01
Son Mesaj: onlineneymar
  Gezgin Oto Servisi osman75 0 19 02-12-2017 07:24
Son Mesaj: osman75
  Protherm kombi servisi Superisi 0 21 01-12-2017 01:13
Son Mesaj: Superisi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir