246 defa görüntülendi.

Rap Dinle

recepdaa
Öğretmen
**

Mesajlar: 18 Katılma Tarihi: 09-06-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Rap Dinle

Rap dinle mek veya Rap nedir sorusuna cevabı resmi değilde biraz sokak dilinde anlatmak istiyorum sizlere
Rap yapmak kolay bir iş değildir içinde hissettiklerin ve yaşadıkların rapi yapma konusunda öncülük ederler
Rap yapan çoğu sanatçı hayata başladıkları andan itibaren zorluk yaşayıp acı çeken insanlardır
Maddi manevi yaşanılan zorluklar onları bu hale getirmiş ve içinde yaşadıklarını hissettiklerini rap ile dile getirmeye çalışmışlardır Rap yapan çoğu sanatçı şarkılarında kendi hayat hikayelerinden yaşanmışlardan kalan kırgınlıkları üzüntüleri ve pişmanlıkları dile getirirler Her bir kelime yazarken aslında olan şey geçmişte yaşanmış olayların içlerinde bıraktılarını yazıya dökmesidir Zorluklar yaşadıktan sonra duygularının değişmesi kendilerini ifade etmekte zorluk çekmelerine yol açmış ve şarkı ile ifade etmeye dönmüştür biraz araştırırsanız herhangi bir rapçi röportaj vermez kendini ifade edip anlatmaz anlatamaz rap söyleyerek ifade edip kendilerini anlatmak daha kolaydır
09-07-2015 08:42
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Rap Dinle - recepdaa - 09-07-2015 08:42

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kral Fm Canlı dinle is_for_you 0 71 16-11-2015 07:31
Son Mesaj: is_for_you
  türkü dinle osman75 0 232 30-08-2015 02:14
Son Mesaj: osman75
  Ayetel Kürsi - Ayetel Kürsi Dinle - Anlamı b.a.f. 0 226 25-05-2015 05:23
Son Mesaj: b.a.f.
  damar dinle , müzik dinle , arabesk dinle Tanitim 0 97 13-04-2015 08:18
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir