170 defa görüntülendi.

BLOKBİMS

seo1234seo
Doçent
****

Mesajlar: 396 Katılma Tarihi: 14-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
BLOKBİMS
İmage

1998 yılından bu yana hizmet vermekte olan BLOKBİMS, ödün vermediği kalite anlayışı ile sektörün öncü kuruluşudur.
Sektörünün öncü kuruluşu olan BLOKBIMS, ileri teknoloji ve bilgisayar desteği ile çalışan fabrikasında, Türkiye’nin en kaliteli ve yüksek kapasiteli üretimini gerçekleştirmektedir. BlokbimsBims (Pomza) hammaddesinden mamül yapı malzemeleri ile üstün teknolojinin sağladığı imkanlar kullanılarak, milimetrik duyarlılıkta TS EN 771-3 standartlarına uygun Ulusal Teknik Onay ve CE belgeli olarak üretilmektedir. Üretilen tüm hafif yapı elemanları el değmeden robotlar ile taşınarak stoklanmaktadır.
Blokbims Patenti kendisine ailt 10 ürün, Ulusal Teknik Onay Belgeli 6 ürün ve TSE belgeli 36 ürünü ile inşaat sektörüne hizmet vermektedir.
Dünya standartlarına uygun olarak ortaya çıkardığı ürünlerini, günün şartlarına göre geliştirip, iyileştirmeyi sürdürerek adının duyulmasını sağlamış ve yeni kullanıcılara ulaşarak sektördeki pazar payını en üst noktalara taşımıştır. Türkiye’nin her yerine ve dünyanın 47 ülkesine sevk edilmektedir.
Sektörel çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de çevreye ve topluma olan duyarlılığını da ortaya koymuş olan BLOKBIMS, beş bin fidan dikerek “Yeşil Nevşehir” hedefinin tohumlarını ekmiştir. Üretimde kaynak planlaması yaparak en az atık, en çok üretim politikasını kendisine ilke edinmiş ve buna istinaden üretim tesislerinde kullanılarak enerjinin yenilenebilir olması adına 650.000 m²’lik fabrika sahasına 510 kw/h güneş paneli tesisi kurmuştur. Çevreye olan duyarlılık çalışmalarının dışında Kızılay ile birlikte düzenlemekte olduğu “Kan Bağışı Kampanyası” ile de toplumsal bir farkındalık yaratmayı hedef almıştır.
Pomza taşı (bims) inşaat dışında, tarımda, tekstil sektöründe ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.
BLOKBİMS A.Ş. kusursuz yapı elemanları sistemini oluştururken deneyimli kadrosu her aşamada bilgisayar destekli üretimi, imalat ve proje uygulamalarında ideal çözümleriyle sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

İrtibat 444 8 267

Web: http://www.blokbims.com.tr

e-mail: blokbims@blokbims.com.tr

Yetkili Kişi : Mustafa ERTAŞ

Blokbims,Blok bims,Briket,Bimsblok
04-09-2015 10:10
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
BLOKBİMS - seo1234seo - 04-09-2015 10:10

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir