95 defa görüntülendi.

PiGalata - Tasarımcıların Dükkanları

kalp
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,168 Katılma Tarihi: 01-04-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
PiGalata - Tasarımcıların Dükkanları
İmage

PiGalata - Tasarımcıların Dükkanları

Vitrinlerde boy gösteren her şeyi giymem, öyle herkeste olan aksesuarları takmam ve klişe bibloları evimde barındırmam diyenlerdenseniz, muhtemelen alışveriş konusunda hayli zorluk çekiyorsunuz demektir. Zira zaman kavramının aşındırmış olduğu trend akımları içerisinde, tek düze üretim revaç görüyor ve yaratıcılık kavramının güçlü dalları adeta bir elektrikli testere ile şekillendiriliyor. Sonra bu şeyin adı moda olarak belirleniyor ve bizler aynılaşmaya mahkûm ediliyoruz.

Bu olguya kafa tutabilmek için ise büyük ölçüde zaman ayırmak gereklilik gösteriyor. Billboardlardan ibaret olan markaların arkasına hapsedilmiş yaratıcılık ürünlerine ulaşabilmek kolay bir süreç değil. Fakat bu yazıyı okumuş olduktan sonra iddia ediyoruz oldukça enteresan bir site ile tanışmış olacaksınız.

Sitenin İşleyiş Prensibi Nasıldır?

Uzun soluklu çalışma ve beyin fırtınalarının ardından hayatımıza katılan bu özgün fikir sonlarına ulaşmış olduğumuz 2015 senesi içerisinde fiili faaliyete geçirildi. Sitemde iki grup var yaratıcı tasarımcılar ve yaratıcı tasarımlara merakı olanlar.

Amatör ya da profesyonel olması fark etmeksizin tasarımcı ruha sahip olan her kişi bu platformda elinin emeği, gözünün nuru olan bu ürünleri online mağaza olarak nitelendirebileceğimiz bu platformda yine online bir dükkan açma vasıtasıyla satışa çıkartabiliyor.

Biz yaratıcı zekâya ve hayal gücüne aç olan ziyaretçiler ise; sitede arzu ettiğimiz mağazanın ürünlerini inceleyebiliyor ve beğenilerimizi kolayca sanal sepetimize yollayabiliyoruz. Geriye ise kalıyor, heyecanla kargo yolu gözlemek!

Nedir Bu Sitenin Adı?

Fikir hoşumuza gitti, bir an önce ürünleri görmek ve alışverişe başlamak için sabırsızlanıyoruz! Peki adres satırına ne yazmak lazım ki siteyi bulalım? Azimli mi azimli, marjinal mi marjinal, yaratıcı mı yaratıcı olan sitemize pigalata.com adresi ile ulaşım sağlayabiliyoruz. Faaliyetlerini sanal olarak icra eden sistemin merkez ofisi İstanbul Galata'da bulunuyor.

PiGalata'nın Amacı Nedir?

PiGalata, kuruluş amaçları doğrultusunda kesinlikle sıradan bir e-ticaret sitesi olmayı hedeflemiyor. Amaç müşteri bulmak ya da kıyafet veya aksesuar gibi ürünler satabilmenin çok ötesinde.

Ana prensip, çizgilerin, basmakalıp düzenin ve sıradanlığın dışına çıkmak ve çıkabilme cesareti olanları desteklemek. Büyük markaların, kimlerin belirlediğini anlayamadığımız moda trendlerinin peşinden gitme dürtüsünden kurtulup, her an üzerimizde taşıdığımız kıyafetlerimize ve yaşam alanlarımıza serpiştirdiğimiz ufak objelere; hayal gücümüzün diplerindeki renkleri saçabilmek. "Benim renklerim, benim çizgilerim bunlar" diyen her cesur tasarımcı ruha da; talep kitlesi ile buluşabileceği bir sanal dükkân kurabilmek.

PiGalata'ya Kimler Üye Olabilir?

Tasarımcıların buluşma noktası olan PiGalata eli renk renk kalem tutan, "onu atma bak şunda değerlendiririz" diyen, ilham perileri ile arası sıkı fıkı olan, kısacası yaratıcılığını somut bir nesneye dönüştürebilen herkesin üye olup dükkân açabileceği bir platform. Peki, sadece tasarımcılar mı üye olabilir? Elbette hayır! Bizler de bu müthiş ürünleri daha yakından takip etmek ve alışveriş yapabilmek için kolaylıkla üye olabiliriz.

Gelin, siz de pigalata.com 'un renkli dünyasına dalın…

pigalata.com
19-09-2015 06:03
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
PiGalata - Tasarımcıların Dükkanları - kalp - 19-09-2015 06:03

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri



Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir