141 defa görüntülendi.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

veli4376
Yardımcı Doçent

Mesajlar: 82 Katılma Tarihi: 12-10-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışında eğitim almak gibi bir düşünceye sahipsiniz fakat kararsız mı kaldınız? Yaşadığınız ülkenin yeterli düzeyde eğitim vermediğini mi düşünüyorsunuz?n nÖncelikle şunu belirtmeliyim: Hangi bölüm okursanız okuyun öğreneceğiniz yabancı bir dil hayatınızın her alanında işinize yarayacaktır. Yurtdışı eğitim almanın en büyük gerekçesi ve nedeni yabancı dili yerinde ve doğru bir şekilde öğrenebilmektir. Ancak yurtdışında eğitim almanın tek avantajı dil öğrenmek değildir. nnFarklı kültürlerle tanışmak, farklı coğrafyalarda yaşama imkânına sahip olmak, farklı iklimler görmek, ülkelerin tarihi miraslarını tanımak hem tecrübe edinilmesine yardımcı olur hem de yurtdışına çıkan bireylerin ufkunu genişletir. Yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için http://www.eduvizyon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.n
13-10-2015 08:31
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Yurtdışı eğitim danışmanlığı - veli4376 - 13-10-2015 08:31

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yurtdışı Eğitim Fuarları Hakkında veli4376 0 206 09-01-2015 04:20
Son Mesaj: veli4376
  Eğitim Siteleri Öğretmen Siteleri Toplist Şimdilik Bedava ve Karşılıksız Link Alıyor KaRNeC 0 808 08-10-2012 04:02
Son Mesaj: KaRNeC
  RC Eğitim Ücretsiz 50 saatlik Web Eğitimi 3 DVD KaRNeC 0 1,223 02-09-2011 12:56
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir