107 defa görüntülendi.

AÖF Çıkmış Sorular 2015

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,074 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

AÖF Çıkmış Sorular 2015

Hepimiz Açık öğretim Fakültesi hakkında az çok bilgi sahibi olmuşuzdur. Açık öğretim ile okumak nasıl olur? Sınavlar ne zaman? Nasıl çalışacağız? Çıkmış sorular yok mudur? Gibi sorular oluşur kafamızda. Bu soruların cevabını bulmak için araştırma yapmamız gerekmektedir. aöf çıkmış sorular için nereden yararlanırım? Hemen bir inceleme ile bilgi sahibi olabilirsiniz.
Sorular ve Cevapları Nereden Bulurum
İnternette çeşitli kaynaklardan hangi bölüm okuyorsanız bu bölüme ait soru ve cevapları bulabilirsiniz. Ancak bazı kaynaklarda bu yıllara göre ayrılmış şekilde değil ve sorular dağınık şekildedir. Bu sizin kafanızın karışmasına ve endişeye düşmenize neden olur. AÖF çıkmış sorular ve cevapları için doğru adresi bulup bakmalısınız. Burada konuların ünitelerini, çıkmış soruları kategoriler halinde bulupkolay bir yolla ulaşabilmelisiniz.
AÖF Çıkmış Sorular İle Hazırlanmak Doğru Mu?
Lisans bölümlerinde ya da genel olarak eğitim hayatında olduğu gibi çıkmış sorular bulup, o derse o şekilde çalışmak daha pratik bir yöntem olacaktır. Örnek olarak herhangi bir bölümde A dersini alıyorsunuz ve sınavına hazırlanacaksınız. Konulara çalışmak ile o ders hakkında çıkmış soruları bulup göz atmanız size artı katacaktır.
aöf sorularını bulup onlara çalışmanız halinde bu derse geçme şansınız 2 kat artar. Genel olarak Açık öğretim sisteminde okuyan arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu çalışmaktadır. Bu yüzden çıkmış sorulara bile belki bakma vakitleri olmayabilir.
Sadece Bu Sorular İle Ders Geçmek Mümkün Mü?
Eğitim hayatınızda hepiniz sınavlara bazen çalışamamış ve sadece elinize geçen sorulara bakıp oradan şansınıza ne çıkarsa diye girmişsinizdir. Aöf çıkmış soru ve cevapları indirip bunlara da bakıp girsem geçer miyim acaba? Düşüncesini gerçekleştirebilirsiniz. Yıllardır bu Açık öğretim sistemi var ve dersler aynıdır. Şu şekilde düşünün bir konu hakkında ne kadar farklı soru sorabilirsiniz? Sonuç olarak soracağınız sorunun cevabı yine aynı gider. AÖF çıkmış sorular 2014 ile AÖF çıkmış sorular 2015 arasında çok bir fark yoktur. Yani kıssadan hisse yapmamız gerekirse bu şekilde çalışarak hepsi olmasa da derslerin büyük bir çoğunluğunu geçebiliriz. Herkese kolay gelsin.
27-10-2015 12:03
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
AÖF Çıkmış Sorular 2015 - osman75 - 27-10-2015 12:03

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  astropay hakkında sık sorulan sorular coestar333 0 20 08-09-2016 07:15
Son Mesaj: coestar333
  2015 İnter Mobilya Modelleri osman75 0 88 29-11-2015 02:53
Son Mesaj: osman75
  2015 genel seçim canlı sonuçları uzmantanitici 0 205 30-09-2015 02:49
Son Mesaj: uzmantanitici
  Facebook Beğeni Hilesi 2015 & begeniyor.com seo1234seo 0 155 20-09-2015 07:34
Son Mesaj: seo1234seo

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir