91 defa görüntülendi.

Alkolsüz Osmanlı İçeceği Hardaliye

kalp
Doçent

Mesajlar: 731 Katılma Tarihi: 01-04-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

İmage

Çok eski bir içecek olan, binbir türlü faydası bulunan ama zamanla değerini kaybetmiş bir içecek olan Hardaliye sizi hayrete düşürecek özelliklere sahip bir içecek. Zamanında da Mustafa Kemal Atatürk’ün onayını almış ve milli içeceğimiz olmalı dediği alkolsüz bir içecek. Üzüm, hardal tohumu ve vişne yapraklarıyla fermante edildiği için hardal tohumu şaraba dönüşmesini engelliyor ve sağlık için faydalı, muazzam bir lezzet ortaya çıkıyor.

Doğal enerji verdiği ve vitamin açısından zengin olduğu için çocuklar ve yoğun tempoyla çalışan yetişkinler için kullanılması şiddetle tavsiye edilecek bir içecek. Günün erken saatlerinde uyanmak, ağır işlerde çalışmak, ya da ev işleriyle bütün gün haşır neşir olmak sizi yoruyorsa bütün ailenizle birlikte kullanabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise doğal antioksidan olması. Vücudunuzdaki bütün toksinlerden kolayca arınmanıza yardımcı olur.

Böbrek ve sindirim problemlerine iyi geldiği için hazımsızlık problemlerinize birebirdir. Çağımızın hastalığı olan kansere ise olumlu etkileri vardır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve özellikle kış aylarında sizi çevrenizdeki her türlü virüsten korur. Hastalıklarınızı daha hızlı bir şekilde atlatmanıza yardımcı olur.

Birleşiminde yağ ve şeker bulunmadığı için tansiyonu dengeler ve kalp rahatsızlıklarına faydalıdır. Ayrıca üzümden kaynaklanan kan yapıcı özelliği de yüksektir. Bu içeceği bizlerle buluşturan firma ise Kutbay Benni. Çocuk, yaşlı, yetişkin demeden kronik tansiyon ve kalp rahatsızlıkları olanlar bile güvenle kullanabilirler.

kutbaybenni.com.tr
04-11-2015 12:09
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Alkolsüz Osmanlı İçeceği Hardaliye - kalp - 04-11-2015 12:09

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kaliteli Osmanlı Şerbeti Hizmeti resthit 0 27 27-07-2016 06:19
Son Mesaj: resthit
  Osmanlı Çay Kazanları kalp 0 198 29-05-2015 11:07
Son Mesaj: kalp
  tarih , osmanlı , kanuni sultan süleyman Tanitim 0 162 19-02-2015 12:34
Son Mesaj: Tanitim
  tarih , osmanlı , kanuni sultan süleyman Tanitim 0 158 19-02-2015 12:30
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir