118 defa görüntülendi.

Falcılara, Medyumlara, Hocalar Servet Dökmeye Son!

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,767 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Falcılara, Medyumlara, Hocalar Servet Dökmeye Son!
İmage
Giden sevgiliyi geri getirme duası adı altında aşk acısı çeken, sevgililerini, eşlerini geri kazanmak isteyen mağdur ve çaresiz insanlardan binlerce lira kazanıp bir de yaptıkları şeyler işe yaramadığı gibi günaha da sokan bu kişilere artık mecbur değiliz.
Aşk büyüleri yani geri getirme, çevirgel duası, aşık etme, bağlama büyüleri yüzyıllardır yapılıyor ve sadece İslami coğrafyalarda değil, dünyanın her yerinde bu uygulamalar hep vardı. İslami uygulamalar ne yazık ki karanlık güçleri kullanarak - ve bu yüzden de yasaklanmıştır - yapılır ve de kısa vadede sonuç veriyor gibi gözükse bile uzun vadede sonuç hep hüsrandır. Bunun en temel sebebi yapanın de yaptıranın da büyük günah işliyor olmaları ve yapılanın da bir daha iflah olmayacak olmasıdır.
O nedenle İslami aşk büyülerini ya da vefkleri ya da muskaları kullanmak çok tehlikelidir. Bunlar yerine illa büyü türü bir şey tercih edilecekse yani hiç umut kalmamışsa kadim zamanlardan kalma beyaz büyüler kullanılabilir. Bu büyüler genelde hoş kokular, çiçekler ve mumlar kullanılarak yapılan, evrendeki enerjiyi harekete geçirip sonuca giden büyülerdir.
En Etkili Aşk Büyüleri e-kitabı bu büyülerin en sık kullanılanlarını derleyip tam 50 farklı aşk büyüsünü kolay tariflerle anlatan ve etkisi kanıtlanmış bir kitaptır. Giden sevgiliyi ya da eşi geri getirme, hayatının aşkına kavuşma, ya da hayatına aşkı çekme gibi farklı konularda aşk büyüleri olan bu kitabı http://www.gerigetirmeduasi.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Web Sitemiz: http://www.gerigetirmeduasi.com
08-11-2015 05:19
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Falcılara, Medyumlara, Hocalar Servet Dökmeye Son! - zubamba - 08-11-2015 05:19

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir