95 defa görüntülendi.

Düş Bakışı

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,764 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Düş Bakışı
İmage

İmage

Düşlere Yeni Bir Bakış Atalım, Keyfe Keyif Katalım
Tüm gün boyunca çalıştınız, stres yaşadınız, yüzünüzü güldürecek bir 15 dakika sizler için de iyi olmaz mıydı? Ya da farklı konularda farklı yorumlamalar duyarak farklı bakış açıları kazanmak? O zaman size müthiş bir sır verelim; http://www.dusbakisi.com buraya tıklıyorsunuz ve karşınıza Orkun’la Erkan çıkıyor. Bu iki değişik adam bir değişik değişik konuşuyor.
Peki, nelerden mi konuşuyor? Aklınıza ne gelirse hepsini mercekleri altına alıp incik cıncık ediyorlar. Güncel olaylar da var, mizah da var. Gündemdeki olaylar da var, mistik hikâyeler de, komedi içerikli videolar da. Var oğlu var anlayacağınız. Bu adamlar size hava durumu hakkında bile bilgi verebiliyor. Teknolojinin altını üstüne getiriyor, nerede ne olmuş hepsini pat diye önünüze seriveriyor. Çok mu biliyorlar? Hayır, ama çok araştırıyorlar. Hatta belki de sizin bile aklınıza gelmeyecek konular hakkında yorum yapıyorlar.
Sosyal medya üzerinde her yerde Erkan ve Orkun’a rastlayabilirsiniz. Youtube aşığı mısınız, tamam işte yazın bakalım oraya dusbakisi, inceleyin neler varmış. Başladığınız bir videonun sonunu getirmeden videoyu kapatamayacaksınız. Yalnız önceden uyaralım, öyle reklam arasında falan bir göz gezdireyim demeyin. Bir videoyu bitirip bambaşka bir konu hakkında ne yorum yaptıklarını merak ederek diğer videoya da gideceksiniz. Sonra başka bir videoya, sonra başkasına… Zaman nasıl geçmiş anlamayacaksınız bile. Bakalım bu sefer ne hakkında konuşmuşlar diye twitter üzerinden takip edeceksiniz.
Konular arasında neler mi var? Ohoo, neler yok ki… Mesela bir gün deniz kızları gerçek mi incelemesi yapıyorlar, diğer bir gün trafikte birden bire ortaya çıkan gizemli hayalet arabalar konusuna değiniyorlar. Zayıflamak isteyenler için bile farklı çözümler sunan bölümler hazırlıyorlar. Sanmayın her programları öyle lay lay lom oluyor. Evet, amaç eğlenmek ama ciddi konular seçip gündem hakkında da yorum yapıyorlar. Yaptıkları tüm işleri de oldukları gibi, nasıllarsa o şekilde sizlere aktarıyorlar. Zaten sizi mest eden de doğallıkları olacak, samimiyetsiz kahkahalar, yapmacık tavırlar yok bu Düş Bakışı’nda.
Sundukları programlarda hem akıllarına geleni söyleyen bu adamlar sayesinde yüzünüzde tebessüm oluşabiliyor hem farklı konular hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Kimi zaman yol gösterici bile olabiliyorlar, hangi sosyal medyayı nasıl kullanacağını bilmeyenlere dahi derman oluyorlar. Düşündüklerini rahatça dile getiriyorlar, laflarını esirgemiyorlar. Bilgi paylaştıkça değer kazanır, onlar da kendi bilgilerini tüm içtenlikleriyle hazırladıkları naif videolarla paylaşıyorlar.
Onlara ulaşmak da hiç zor değil, merak ettiğiniz ve irdelenmesini istediğiniz bir konu mu var? Açın mailinizi, yazın düşüncenizi, gönderin info@dusbakisi.com a. Belli mi olur belki sizin aklınıza gelmemiş farklı yollar gösterirler size.
Yahu tamam, vimeo sitesinden de izleyebilirsiniz, orada da varlar. Hayat zaten yeterince zor, azıcık dudaklarınız yerçekimine karşı koysun, komik konularla gülücüklerinizle elmacık kemikleriniz ortaya çıksın istiyorlar. Biraz rahatlamak sizin de hakkınız. Orkun da Erkan da zaten en samimi düşüncelerini sizle paylaşabildikleri için rahatlamış oluyorlar, mutlu oluyorlar. Bu mutluluk da anında kamera ekranından sizlere ulaşıyor.
Düşlerinize bir de bu adamlarla bakın ve Düş Bakışı programı ile reçelli ballı, isterseniz tuzlu veya acılı, hadi tamam ekşi seviyorsanız ekşili olsun farklı tatlarda günler yaşayın.

Web Sitemiz: http://dusbakisi.com
17-11-2015 08:28
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Düş Bakışı - zubamba - 17-11-2015 08:28

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir