308 defa görüntülendi.

ÖzdoğuPark

julw
Öğretmen
**

Mesajlar: 5 Katılma Tarihi: 04-12-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
ÖzdoğuPark
Site: Su Deposu

Havaların ısınıp yaz mevsiminin kendini hissettirmesi ile birlikte hem serinlemek hem de eğlenceli bir gün geçirmek için yaz aylarında Aquaparklara gideriz. Aquaparklara genel anlamda su parkları denilmektedir. Bu tarz parklarda en çok ilgi gören ve en çok beğenilen eğlence aracı kuşkusuz aquapark kaydırakları olmaktadır. Genellikle hafta sonları bir hafta boyunca çalışmanın yaratmış olduğu stresi atmak amacıyla ya da çocuklarınızın ısrarı ile bir tam gününüzü ayırıp bol aksiyon ve eğlenceli vakit geçirmek bunun yanı sıra yaz aylarının boğucu sıcaklarında serinlemek için yapılan en güzel aktivitedir.

Suyu kapalı ve temiz bir ortamda tutup şebeke suyu kesilince devreye giren araçlara su deposu fiyatları demekteyiz. Bu sayede yaşam kaynağımız olan su herdaim hayatımızda olur. İş yerinde, evde kısacası tüm binalarda bulunması gereken bir araç olan su depolarında uygun ve sağlıklı koşullarda su depolamak oldukça önemlidir. Bu noktada bina su deposunun belirli aralıklar ile temizliği yapılmalıdır. Ve deponun suyun özelliğini bozmayacak bir maddeden yapılması sağlık açısından büyük önem arz etmektedir.

Ev ve iş yerlerinde gölet, süs havuzu ya da yüzme havuzlarının su sızdırmaması için havuz kaplama fiyatları işlemi yapılması şarttır. Havuzu yapmak kadar su kaçağının olmasını önlemekte oldukça önemli bir detaydır. Eğer ki havuz kaplama işlemini yapmaz iseniz havuzu su ile doldurduğunuzda bir kaç gün içinde sızdırma probleminden dolayı havuz boşalacaktır. Ayrıca kaplama işleminin yapılacağı zeminin düz olması güçlü bir kaplamanın olmasına katkı sağlar.
08-12-2015 09:01
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
ÖzdoğuPark - julw - 08-12-2015 09:01

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

kamanyalar Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir