66 defa görüntülendi.

KALICI MAKYAJ

zubamba
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,339 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Makyaj vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler, akmayan, bulaşmayan makyaj isteyen kadınlar ve kemoterapi tedavisi görenler için idealdir.

Kalıcı makyaj, mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına iletilme işlemidir. Dövme uygulamasından çok farklı olan bu işlemde renk, cilt hafifçe kaldırılarak uygulandığından, ağrı hissi çok daha azdır. Kişi, uygulamadan hemen sonra normal yaşamına devam edebilir. Hiçbir yan etkisi olmayan kalıcı makyajda renkler doğal ve su bazlı olduğu için, kişi kendisini doğru bir uygulamadan sonra çok rahat hisseder.

İyileşme süreci, kalıcı makyajın hemen ardından başlar. Uygulama alanında kuruma, şişme ve sertleşme hissi vardır; ayrıca alan daha koyu renkte görünür. Bu durum bir hafta sonra dengelenmiş olacaktır; fakat renk, tam anlamıyla 3-6 haftadan sonra ortaya çıkar.

Web Sitemiz: http://estetisyenlikkursum.com
23-12-2015 09:04
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
KALICI MAKYAJ - zubamba - 23-12-2015 09:04

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mineral Makyaj Nedir? zubamba 0 17 05-09-2016 10:46
Son Mesaj: zubamba
  Giydirme, Makyaj Yapma, Barbie ve Oyunları ern0ern 0 65 12-01-2016 12:52
Son Mesaj: ern0ern
  Beyaz Tenlilerin Uygulayabileceği Makyaj Seçenekler zubamba 0 66 08-12-2015 10:58
Son Mesaj: zubamba
  Şifalı bitkiler , Güzellik , Makyaj Tanitim 0 88 28-02-2015 06:38
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir