58 defa görüntülendi.

Türkiye'de e- Eğitim

zubamba
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,346 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Türkiye'de e- Eğitim

İmage
Contlearn Akademi Türkiye’nin en yenilikçi e-eğitim platformlarından birisidir. Hem bireylerin hem de kurumların e-eğitim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için üzere yola çıkmıştır. Hem bireyler hem de kurumlar contlearnakademi.com üzerinden diledikleri e-eğitimi satın alıp internet bağlantısına sahip her cihaz üzerinden rahatlıkla bu e-eğitimleri kullanabilirler. Eğitimlerimiz çoğu sertifikalıdır. Contlearnakademi.com aracılığı ile e-eğitimleri ve kendi eğitim içeriklerini çalışanlarına sunabilirler. Çalışanlarının sistemdeki eğitim aktivitelerini raporlayıp eğitim gelişim faaliyetlerinde de katkı sağlayabilirler. Hem altyapımız hem de içeriklerimiz tamamen mobil uyumludur. Contlearnakademi.com yeni nesil e-eğitim standardı olan Tin Can Api standardıyla çalışabilen Türkiye’nin ilk ve tek eğitim yönetim sistemi (LMS) altyapısıdır.

Web Sitemiz: https://www.contlearnakademi.com
05-01-2016 08:33
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Türkiye'de e- Eğitim - zubamba - 05-01-2016 08:33

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Eğitim ve Spor Haberleri - Gazete Manşetleri Oku b.a.f. 0 10 03-12-2016 08:46
Son Mesaj: b.a.f.
  Türkiye’nin Çiçekçisi resthit 0 10 29-11-2016 05:42
Son Mesaj: resthit
  Web Tasarım Hizmetinde Türkiye’nin En Seçkin Ajanslarından Biriyiz zubamba 0 19 21-11-2016 08:58
Son Mesaj: zubamba
  Türkiye'nin Online Kartvizit Servisi mesut788 0 27 02-11-2016 01:11
Son Mesaj: mesut788

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir