187 defa görüntülendi.

Kasko Değeri

Teknolojikimam
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 57 Katılma Tarihi: 23-06-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Kasko Değeri
Kasko Değeri

Araçlara yapılacak olan kaskoların belirli maliyetleri vardır. Kasko bedelini ölçerken, araçların genel yapısı ve modeline uygun olarak belirlemeler yapılır. Kasko Başlangıcı olarak, fiyat üzerindeki değerlere baktığımız zaman, kasko fiyatlarında belirli kurallar vardır. Kasko değeri olarak araç modeliniz ve ilk başlangıç fiyatları da işin içine girdiği zaman, değişen bir tablo ortaya çıkar. Genel olarak fiyatların artma nedeni de buradan gelir. Ancak, kasko ilk başlangıç seviyesi olarak, değerinden yüksek yada düşük çıkabilir. Kasko değeri olarak fiyatlandırma tablosunda, bazı kişiler araçlarına “ Modifiye yada benzeri süs modelleri” yaptırdıkları için, Kasko değerleri de buna göre düşüşler olur. Araç modelinizle ilgili olan fiyatlara bunlar genel de tabi tutulmaz.

Kasko Fiyatı Sigorta maliyeti, Poliçe hesaplamaları ve bununla beraber Otomobilin içerisinde yer alan parçalara kadar devam eder. Bu şekilde bir kasko bedeli ortaya çıkar. Başlarda söylenecek bir fiyat ortaya çıkmaz. Genel olarak fiyatların belirlenmesi için, araçların içi ve normal fiyatı dahil edilerek gerçekleşir. Kasko şirketi olarak, gerçekten sizinle çok iyi ilgilenme yaparız ve bu sayede kaskoların fiyat olarak en aşağı seviyeler de olanını sizlere hediye ederiz. Kasko bizden, güvenli bir şekilde araçlara binmek sizden. Kasko yaptırmaktan asla kaçmayın. Kaskonun varsa eğer, araçlarınız her türlü sorun yada kazalara karşı korunaklı olur. Ancak, kaskosuz araçlarınız, oluşacak hasarlardan sonra maddi olarak sizi çöküntüye sokar. Bu durumlara düşmemek için, yol yakınken hemen Kaskonuzu uygun bir şekilde bizden yaptırın.

Kasko Değer Fiyatları ilk sigortalardan sonra yüksek çıkar. Yani bu konuda bizim yapacağımız bir şey kalmaz. Bizim uygun fiyat vereceğimiz noktalar, “ aracın fiyatı üzerinden hesaplamalar yaparak, aracın diğer parçalarını da göz önüne alarak, en uygun fiyatı size veririz.” Artık kasko yaptırmaktan korkmayın. Kış aylarına oluşacak risklerden karlı olan siz çıkın. Ayrıca araçlarla beraber, kendinizin de bir kaskosu olur. Otomobil markalarının kendi bünyelerinde sundukları bazı fiyatlar olur. Ama bunlar avantajlı olarak size sunulmaz. Kasko firması olarak, Devletin koymuş olduğu yeni yasaların Vergi tarafını ele alır ve sonrasında doğacak olan sıkıntılar için de kendi fiyatlarımızı sunarız. Zaten indirimli olan kısımlar da burada başlar. sizde en uygun yollardan araçlarınızı kasko yapmış olursunuz.

Kasko yaptırmak için doğru adrestesiniz. Sizden beklenti içine asla girmeyiz. Biz size ne sunabiliriz? Bunları düşünerek hareket ederiz. Bazı yerlerde kasko yaptırmak size büyük bir maddi kayıp oluşturabilir. Ama biz, sadece sizin güvenliğiniz ve kasko olarak hasarlarda ilk biz size yardımcı olalım diye hareket ederiz. Bunun içinde fiyatlarımızda devamlı indirimler yaparak, sadece kasko olarak değil, araçlarınızın diğer önemli ve pahalı eşyaları ve sizinde kaskonuz üzerinde hareket ederiz. Kasko yaptırma bedeli yeni yasalarla beraber artarak devam ederken, aynı ölçüde bedeller de kabarık olmakta. Özellikle sigortaya zam gelmesinden bu yana, Kasko konusunda da önemli yükselişler oldu.
06-01-2016 08:09
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Kasko Değeri - Teknolojikimam - 06-01-2016 08:09

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

kamanyalar Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir