147 defa görüntülendi.

Cep Telefonu Markaları

zubamba
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,345 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Cep Telefonu Markaları

Telefon piyasası son yıllarda çıldırmış gibi yeni modeller üretmek durumunda. Sürekli piyasaya yeni cep telefonu markaları çıkıyor. Ben paraya kıyıp en iyisini almak istiyorum mu diyorsunuz. Peki, en iyi cep telefonu marka ve modelleri hangileri?

Son yıllarda Iphone ' nun kilit bir müşteri kitlesi var. Gerçekten kaliteli marka olan apple çok iyitelefonlar üretiliyor. Özellikle özgün olması çok tutuluyor. Kendine özgü, farklı ve hoş tasarımları ile sizi kendisine çekiyor. Şu anda Iphone 6 plus çok tutulmuş durumda. Iphone ' nun en geniş ekranlı telefonu.

Iphone' na em büyük rakip samsung markası . Çok fazla model piyasaya sürmesi dezavantaj bence ama herkese ve keseye uygun telefon bulabiliyorsunuz. En iyi modeli ise galaxy note 5 serisi.

İyi telefon olarak tüm cep telefonu markaları arasında Sony Xperia zaten hep seçici ve özel telefonlar üretiyor. Dış görünüşü sade ama çok özellikli telefonlar üretiyor.

http://mobilkanal.com/tum-cep-telefonu-markalari/
07-02-2016 05:41
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cep Telefonu Markaları - zubamba - 07-02-2016 05:41

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  En güzel cep telefonu kapakları burada. zubamba 0 11 21-11-2016 10:17
Son Mesaj: zubamba
  En güzel cep telefonu kapakları burada. zubamba 0 14 19-11-2016 10:33
  Cep Telefonu Kılıfları ve Cep Telefonu Modelleri Hızlı ve Güvenilir Şekilde Kapında zubamba 0 17 09-11-2016 07:59
  Tesettür Giyim Markaları sektor34 0 20 25-09-2016 10:39
Son Mesaj: sektor34

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir