47 defa görüntülendi.

Transfer Baskı Kullanım Alanları

zubamba
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,342 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Transfer Baskı Kullanım Alanları

İmage

Transfer baskı sıcak – kuru baskı olarak bilinen baskı tekniğidir, son dönemlerde tekstil sektörünün hızlı, kaliteli, renkli ve desen çeşitliliği fazla olması dolayısıyla tercih ettiği bu teknik tekstil sektöründe çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Transfer baskı tekstil baskısıyla ilintili olarak devamlı bir artış göstermektedir, geleneksel olan yaş baskıya göre avantajlarının oldukça fazla olması bu sonucu doğurmuştur.
Moda ve trendlerin sıklıkla değişiklik göstermesi tekstil sanayinde bazı riskler ve maliyet artışlarına sebep olmaktadır, bu baskı sistemi desen çeşitliliği ve hızlı üretimi sebebiyle bu riskleri ve maliyet artışlarını bertaraf eder. Kadın ve erkek giyimi, iç çamaşırı, plaj kıyafetleri gibi bir çok alanda kullanımı mümkündür. http://minatransfer.com.tr web sayfasında transfer baskı ile üretilen kaliteli, renk ve desen bakımından oldukça zengin olan tekstil ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Transfer baskı sisteminde su kullanılmadığından dolayı doğaya zarar verilmez, hava kirliliği oluşturulmaz, gereksiz işlemler dolayısıyla israf ve kirlilik yaşanmaz. Bu yönüyle de teknik çevre ve doğa dostudur. Birçok kullanım alanı olması ve eski tekniklere göre daha avantajlı olması bu naskı sistemini daha kullanışlı kılar.
13-02-2016 12:19
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Transfer Baskı Kullanım Alanları - zubamba - 13-02-2016 12:19

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Insert Ajans Grafik Tasarım & Baskı & Dağıtım Hİzmetleri zubamba 0 15 29-10-2016 02:18
Son Mesaj: zubamba
  Broşür tasarım baskı dağıtım kalp 0 17 28-10-2016 08:44
Son Mesaj: kalp
  Insert Ajans Grafik Tasarım & Baskı & Dağıtım Hİzmetleri zubamba 0 16 26-10-2016 08:08
Son Mesaj: zubamba
  Baskı Makineleri osman75 0 24 28-09-2016 12:57
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir