41 defa görüntülendi.

GTA Modları ve GTA Yamaları

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,072 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

GTA Modları ve GTA Yamaları

İlk çıkışını 2013 yılında gerçekleştiren Grand Theft Auto serisinin en son üyesi GTA V, çıkışını gerçekleştirmesinin ardından neredeyse 3 yıl geçmesine rağmen başarısını sürdürüyor. Hatta oyunun geçtiğimiz ay yaptığı satışlar neredeyse en çok satış yapan oyunu geçmelerini sağlayacaktı.

Bu konunun üstünde biraz daha duracak olursak GTA’nın çıkışını gerçekleştirmesinin ardından 2 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen şuan en popüler oyun olan Call of Duty: Black Ops 3 oyunuyla satış rakamları konusunda kapışabiliyor olmasının en önemli nedeni geçtiğimiz yıl PC platformuna çıkış yapmış olmasıdır. Bu sayede GTA V daha büyük bir kitle tarafından oynanabilir olmasının yanında çok daha güzel grafikleri oyuncularına sunmaya başladı. Özellikle ana oyunun yanında GTA Online’ın da yer alması oyunu daha sürükleyici ve daha uzun süre oynanabilir kılmayı başardı.

Oyunun PC platformuna gelmesinin bir diğer güzel yanı da GTA modları oldu. Bunlar sayesinde ana oyunda olmayan fakat çeşitli yamalarla oyuna dahil edebildiğiniz bu ek paketler oyunun içerisinde çeşitli özelliklere sahip olmamızı sağladı. Bu GTA yamaları birçok farklı kostüm, silah ve zırhı kapsıyor böylece sıradan karakterlerimiz bambaşka bir görünüm kazanıyor ve çeşitli etkinliklere dahil olabilir. Bu gta modlarını kullanarak oyun içerinizde kendi hikayenizi uydurabilir ve GTA oynadığınız dakikaları videolara çekebilir belki de kendi GTA dizinizi bile yapabilirsiniz. Bu hazırladığınız dizilere bir de GTA araba yamaları kullanarak oyunda bulunmayan fakat gerçek hayatta sıkça karşılaştığımız veya sadece hayallerimizde görebileceğimiz lüks araçları oyuna dahil edebilirsiniz.

Bu arabalar ile hazırladığınız videoyu daha gerçekçi gösterebilir ve daha çok izleyici çekebilirsiniz. Hali hazırda birçok YouTube kanalı bahsettiğimiz şekillerde içerikler üretip, binlerce hatta on binlerce kez izleniyorlar. Bu videoların karşısındaki çoğu kişi de bu görüntüler nasıl çekiliyor, bunlar neden benim oyunumda yok diye yakınmaktan fazlasını yapamıyor. Bundan böyle sizler de böyle videolar hazırlayabilecek ve YouTube’da ünlü bir GTA kanalı sahibi olacaksınız. Bunu yapmanız için gerekli olan tüm gta yamaları http://www.gtayamalari.org adresinde sizlerin kullanımı için hazır bekliyor.
13-02-2016 03:39
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
GTA Modları ve GTA Yamaları - osman75 - 13-02-2016 03:39

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Oyun indir , oyun modları , ets2 mods Tanitim 0 137 15-12-2014 10:06
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir