52 defa görüntülendi.

Ses yalıtım malzemeleri

kalp
Doçent

Mesajlar: 728 Katılma Tarihi: 01-04-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Ses yalıtım malzemeleri

İmage

Ses Yalıtımında Son Teknolojinin Yeri

Binalarda ister genel amaçlı ister özel amaçlı yapılan ses yalıtımlarından istenilen verimin alınabilmesi bu ürünlerin son teknolojik ürünler olması ile yakından ilgilidir. Evet, son teknolojik ses yalıtım malzemeleri kullanılarak yapılan ses yalıtımları kişilerin ses yalıtımı yaptırma amaçlarına ulaşmalarına büyük katkı sağlamaktadır.

Ses Yalıtımında İstenilen Amacın Belirlenmesinin Önemi

Ses yalıtımı yaptırmak isteyen kişiler öncelikle yaptıracakları ses yalıtımlarının türünü belirlemeleri gerekmektedir. Farklı özellikte ve ebatta olan ses yalıtım ürünleri kişilerin ses yalıtımı ile hedeflediklerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, stüdyo ve benzeri ses anlamında sıfır toleransın olduğu yerlerde yapılan ses yalıtımında kullanılan ses izolasyon malzemeleri hedeflenen amaç doğrultusunda daha kaliteli ve son teknoloji ürünü olmalıdır. Zaten genellikle böyle özel ses yalıtımı gerektiren yerlerde ses yalıtımları sonradan yapılmaktadır.

Ses Yalıtımında Montajın Önemi

Binalarda daireler arası veya özel olarak ses yalıtımın yapıldığı yerlerde ses yalıtımı adına kullanılan malzemelerin kaliteli olması tek başına yeterli olmamaktadır. Kaliteli malzemenin yanında yapılan ses yalıtımlarını büyük bir titizlikle yapılması ve yalıtım işlemin her anının özenle ve itina ile takip edilmesi çok önemlidir. Özellikle kullanılan ses yalıtımı malzemelerinin döşenmesi veya monte edilmesi sırasında yapılan hatalar kullanılan malzemenin kalitesine bakmaksızın ses yalıtımında istenilen verimin alınmamasına neden olabilmektedir.

Yapılan ses yalıtımından maksimum verim kaliteli malzeme ile birlikte profesyonel işçilik ile ses yalıtımın yapılmasına bağlı olmaktadır.

sesizolasyonmalzemeleri.com.tr

sesizolasyonmalzemeleri.com.tr
17-02-2016 12:47
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Ses yalıtım malzemeleri - kalp - 17-02-2016 12:47

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ses Yalıtım Malzemeleri zubamba 0 21 04-09-2016 03:33
Son Mesaj: zubamba
  Kına Gecesi Malzemeleri resthit 0 21 03-09-2016 04:58
Son Mesaj: resthit
  Ucuz Kırtasiye Malzemeleri kalp 0 36 02-09-2016 02:31
Son Mesaj: kalp
  Kına Organizasyonu için Kına Gecesi Malzemeleri resthit 0 22 26-08-2016 03:34
Son Mesaj: resthit

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir