37 defa görüntülendi.

Kimlik Bildirim - KBS AKBS

tasarim_rehberi
Öğretmen
**

Mesajlar: 20 Katılma Tarihi: 03-07-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Kimlik Bildirim - KBS AKBS

Konaklama tesisleri ve diğer tesisler için kimlik bildirim sisteminin kullanımı şartttır.

1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununa göre otel, motel ve tatil köyleri ile 30 yatak üzerinde kapasitesi olan özel veya resmi konaklama yerleri ve yatarak tedavi uygulayan özel sağlık müesseselerinin kayıtlarının bilgisayar ortamında tutulması, İnternet aracılığı ile Genel Kolluk Kuvvetlerine aktarılan bu bilgilerin GBT ve Aranan Araçlar Projesinden sorgulamasının yapılarak ilgili Emniyet Müdürlüğüne Polnet üzerinden bilgi verilmesine ilişkin hazırlanan GEÇİCİ İKAMET YERLERİ KİMLİK BİLDİRME PROJESİ 17.01.2005 tarihinde polis ve jandarma sorumluluk bölgesindeki tesislerde uygulamaya geçmiştir.

Gerekli Donanım ve yazılım ihtiyaçlarını temin etmeyen tesislere belirtilen tarihten itibaren kanunda belirtilen idari para cezası uygulanacak olup tekrarı halinde işletme ruhsatları iptal edilecektir.

http://www.hms.gen.tr/kimlik_bildirim.php
24-02-2016 02:22
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Kimlik Bildirim - KBS AKBS - tasarim_rehberi - 24-02-2016 02:22

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medya Tasarımları kavazaki 0 57 16-07-2016 12:08
Son Mesaj: kavazaki
  Enerji Kimlik Belgesi zubamba 0 44 02-04-2016 09:26
Son Mesaj: zubamba
  Rugu Design - Kurumsal Kimlik, Reklamcılık, Grafik ve Tasarım b.a.f. 0 97 26-04-2015 04:44
Son Mesaj: b.a.f.
  Enerji kimlik belgesi , Ekb , Enerji kimlik kayseri Tanitim 0 144 27-03-2015 05:24
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir