86 defa görüntülendi.

Turabi Güngör

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,767 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Turabi Güngör
İmage
ARESA Uluslararası Kurumsal Danışmanlık Ve Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi, şirket ortağı ve yönetim kurulu başkanı olan Turabi Güngör tarafından İstanbul Levent’de kurulmuştur. Aresa Consulting gerek genel müdürü gerekse seosu pozisyonundadır. Kısaca şirketin beynidir. Üstelik yumuşak huyu, sakin tavrı ve bilgeliği ile Aresa Consultingini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Almanya yada Avrupada resmi bir işiniz var ise Turabi Güngör size en kolay ve güzel şekilde yardımcı olmaktadır. Hatta bu işleri kitabına uygun ve resmi yollardan halletmektedir. Bu işin eğitimini almış ve bu işlerde profesyonel olması ise ayrıca önemli. Çünkü resmi işlerinizi bir profesyonele bırakmak her zaman daha iyidir.

Turabi Güngör, Almanya’da eğitimini almış ve 30 Yıl Almanya’da yaşamıştır. Almanya’da eğitim alması ile hali ile Almanca ve Almanya kanunlarını çok iyi bilmektedir. Her şeyden önce yaptığı işi ve eğitimi üstelik vasfı da tam uyumlu olarak bir görev yürütmektedir. Kendisi İşletme bölümü mezunu olup vergi hukukunda yüksek lisansını yapmıştır. Almanya’da uzun yıllar Şirket, Ticaret ve Vergi hukuku alanlarında faal sektörlerde hizmet vermiştir.

Turabi Güngör ayrıca her firmanın yurtdışına açılmasını tavsiye etmektedir. Çünkü büyümenin en önemli kalemlerinden birisi de yurtdışına açılmaktır. Sizinde böyle bir hayaliniz var ise kesinlikle Turabi Güngör yada Aresa Consulting ile irtibata geçebilirsiniz. Sizi de aklınızda ki soruları cevaplamak üzere Turabi Güngör ile görüşmeye davet ediyoruz.

Aresa Consulting ekibi, Almanya’da, şirket hukuku, ticaret hukuku, ekonomi ve vergi hukuku alanlarında eğitimini almış, alman mevzuatına hakim, deneyimli ve birikimli uzmanlardan oluşmaktadır. Özellikle Almanya hizmetleri konusunda yeterli donanıma sahip olmasının yanı sıra müşteri ilişkilerinden gerekli başarıyı göstermektedir. Burada işini iyi bilmesinin de ciddi anlamda katkısı vardır. Çünkü resmi işlemler tecrübe ister ve bu tecrübe de Turabi Güngör’de yeterince mevcut.

Müşterilere verdiği hizmeti gereği bir çok firmanın işini kolaylaştırıyor. Çünkü her firma bir çok sebepten dolayı uluslararası işlerini yapamamaktadır. Ve bu firmalar gerekli bilgilere sahip olmadıkları için işlerini ilerletememektedirler. İşte Turabi Güngör bu aşamada özellikle Türk firmalarına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Çünkü hem işinin gereği hem de içindeki vatan sevgisi ile Turabi bey her türlü fedakarlığı göstermektedir. Turabi Güngör Türkiye deki firmaların Almanya Kapısı dersek yanlış olmaz.

ARESA, söz konusu uzman Ekibi ile, Türkiye’de yerleşik Şirketlerimiz ve Bireysel Girişimcilerimizin Almanya’ya seyahat etme ve farklı Uzmanlardan Danışmanlık alma gereği duymadan, Almanya’da şirket kurma şirket üzeri ticari oturum izni alma, şirket satın alma, şirket ortaklıkları yapma, şube veya temsilcilik açma, yatırım yapma ve yatırım finansman lığı taleplerinde, şirket değer tespiti yapma durumlarında, kendilerine İstanbul’da kaliteli ve profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir. Daha önce hizmet verilen firmaları göz önünde bulundurduğumuz da bir çok firmayı bu konuda en uygun yerlere taşımıştır.

Ayrıca ARESA, Türkiye’de yerleşik ve Almanya kurumsallaşmış yatırım yapmış mevcut şirketlerimize de danışmanlık, idari ve mali denetim yanısıra Almanya şubesi ile aynı çatı altında olan Avukat, Mali Müşavir ve Bağımsız Dentçi Çözüm ortakları ile Hukuk Danışmanlığı, Mali Müşavirlik ve Vergi Danışmanlığı, Bağımsız Denetim hizmetleri vermektedir.

Gözünüzü kapatıp güvenebileceğiz Turabi Güngör ve ekibi sizin bütün yurtdışı işlerini halletmektedirler. Söz konusu Almanya’da şirket kurmak veya Almanya’da şirkte temsilciliği açmak ise Turabi Güngör’e güvenebilirsiniz. Ayrıca basında da Turabi Güngör’ü takip edebilirsiniz. Çünkü sizin için değerli olan her şeyi sizin adınıza uluslar arasına taşımanın en kolay yoludur.

[S[A[F[E[and]L]I]N]K]nbsp;

Turabi Güngör'e ulaşmak çok kolay.

Web : ARESA Uluslararası Kurumsal Danışmanlık ve Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

Mail : tgungor@aresaconsulting.com

Tel : +90 546 653 5362
24-02-2016 08:41
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Turabi Güngör - zubamba - 24-02-2016 08:41

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir