63 defa görüntülendi.

Paralelnet.com site tanıtımı

ledpasaji
Öğretmen
**

Mesajlar: 3 Katılma Tarihi: 26-02-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Paralelnet.com site tanıtımı

Firma tanıtımı ve site tanıtımı

Paralelnet.com olarak; Ücretsiz firmanızı tanıtabilir. Arama motoru optimizasyonunda yerinizi alabilir siniz. Paralelnet.com web sitesi spam olmayacak şekilde, tüm firma web sitelerine, açık bir web sitesi olacak ve ücretsiz backlink verecektir. Web sitemizin link yapıları yeni olmasına rağmen uzun yıllar tanıtım amacını koruyacak buda seo uzmanları tarafından en çok tercih edilecek site olacağı ifade etmektedir. Şu sıralar en çok tercih edilen seo çalışmaları; "Google seo, Yandex seo, Bing seo, Duckyduck seo" dur. Yapmış olduğum aramlar doğrultusunda seo çalışmaları yapan dostlarımız. İç seo işlemlerinin %35 ve dış seo işlemlerinin ise %65 olduğunu dile getirmiştir. Peki dış seo işlemleri nasıl yürümektedir. Seo işlemleri öncelikli olarak ücretli ve ücretiz olarak alacağınız backlinklerden geçmektedir. Ve bir çok yerde emeinim ki, görmüşsünüzdür. Ücretli seo karşılığı vermiş olduğunun reklam amaçlı siteler aslında size bir + olmadığı ve sadece sizlerden backlink için para karşılığı link satmaktadır. Bu ve bunun gibi olaylar yanlış sayılmakla beraber günlük ziyaretcesi çok olan yerlerde backlink alınmalı ve kozunuzu doğru oynamalısınız. Bizler daha yeni gelişmekte olan ve yeni link yapılarını aktif halde olan iyi niyetli web dostlarıyız.

Firma Tanıtımı nasıl yapılmalı?

Firma tanıtımı yapmadan önce uyulması gereken kurallar;

Firmanın doğruluğu
Firmanın Web alanı
Firma Adres
Firma Kategori
Firma vizyon ve/veya mizyon özgün makale

Bu bilgilerin yanlış verilmesi durumunda web sitenize backlink çıkışı olmayacağı gibi harf analizi yapan programlardan tarafından tekrarlayan yazılar, hakaret içerikli ve yetişkinlere özel firmalar eklenmeyecektir.

Seo makaleleri
26-02-2016 10:26
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Paralelnet.com site tanıtımı - ledpasaji - 26-02-2016 10:26

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Forum Tanıtımı coestar333 0 12 25-11-2016 09:15
Son Mesaj: coestar333
  En iyi Site Tanitim 0 18 16-10-2016 12:34
Son Mesaj: Tanitim
  Senin Bilişim Hazır Site Script Web Tasarım Hizmetleri coestar333 0 35 01-09-2016 06:09
  Senin Bilişim Hazır Site Script Web Tasarım Hizmetleri coestar333 0 16 01-09-2016 06:08

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir