77 defa görüntülendi.

Eğitimin Aydınlık Yüzü

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,267 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Eğitimin Aydınlık Yüzü

Forum Akademi Eğitim Kurumları 2012 yılında Atakent’te butik eğitim konseptinde faaliyete başlamış olup 2 yıl gibi kısa bir süre içinde bölgede 4 şubeye ulaşmış, eğitim alanında örneğine çok az rastlanır bir başarıya imza atmıştır. Bu başarının altında öğrencilerimize verdiğimiz değer, her zaman onların başarısını ön planda tutan anlayışımız en büyük etkendir. Eğitimi tek bir alanda değil, bir bütün olarak gören kurumumuz birçok farklı alanda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Forum Akademi, kurucuları eğitim bilimlerinde master yapmış, öğretmen kökenli olan ender eğitim kurumlarından biridir.

İngilizce alanındaki başarılarımızı uluslararası dil okullarından Oxford House College ile anlaşma yapıp bölgedeki temsilciliğini alarak daha da güçlendirmiş olup çocuk ve yetişkin gruplarında klasik gramer eğitimi yerine yabancı öğretmenler eşliğinde akıcı konuşma kurslarımız ile birçok kişinin İngilizce konuşma hayalini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Faaliyetlerimiz

» Okula destek [S[A[F[E[and]L]I]N]K] Sınava hazırlık programları

atakent özel etüt merkezi forum akademiKurumumuzda 8-10 kişilik gruplarla özel ders kalitesinde 5.6.7. ve 8. Sınıflara özel okul derslerine destek ve TEOG sınavına hazırlık programlarımız mevcuttur. Bu programlarda alanında uzman, deneyimli öğretmenler eşliğinde az sayıda V.I.P sınıflarımızda bütün derslerin verimi maksimum düzeyde olmakta ve öğrencilerimizin başarısı fark edilir düzeyde yükselmektedir. Okula destek ve TEOG programlarımızda Bil-test ve Simya yayınlarını ve kendi öğretmenlerimizin hazırladığı özel yazılı ve test sorularını kullanmaktayız.

» Etüt programları

Atakent etüt merkezi yemekliEtüt programlarında 1 – 4. Sınıf ilkokul öğrencilerimizi servisimiz ile okullarından alıyoruz. Öğrencilerimiz kurumumuzda yemek ve dinlenme saatinden sonra alanında uzman sınıf öğretmenleri eşliğinde ödevlerini bitirip öğretmenler eşliğinde konu eksiklerini giderirler. Etüt programımız haftanın 5 günü olup öğrenci okuldan çıktığı saatten akşam 18.30’a kadar devam etmektedir. Bu program sayesinde ilkokul öğrencilerimiz güvenli, huzurlu bir ortamda tüm ödevlerini bitirip konu eksiklerini gidermekte, okul sonrası zamanlarını verimli bir şekilde geçirmektedir.

» Özel ders programlarımız
İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimize özel, cazip fiyatlarla kurumumuzda istediğiniz dersten özel ders paketleri satın alabilirsiniz. Sınav öncesi dönemlerde veya yıl boyu devam eden özel ders programlarımız ile kişiye özel çalışmalarla hızlı bir şekilde netice almaktayız. Özel ders fiyatları [S[A[F[E[and]L]I]N]K] ayrıntılar

» Oxforf House College İngilizce programlarımız

Atakent özel ders ingilizceÇağımızın ihtiyacı olan İngilizce artık her meslekte öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmiştir. Ülkemizde maalesef yıllardır salt gramer bilgisi üzerine eğitim yapılmış, dinleme, konuşma, kelime becerileri önemsenmemiştir. Bunun sonucunda dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen fakat konuşamayan, cümle kuramayan bir nesil ortaya çıkmıştır. Oxford House College eğitim metodu olarak her zaman konuşma ve kelime becerilerini ön planda tutan bir anlayış benimsemiştir. Oxford House College’daki öğretmenler de, varolan geleneksel “gramer” tabanlı öğretim tekniklerinin aksine güncel iletişime dayalı (communicative) eğitim vermektedirler. Bu sistem öğrencilerin daha fazla ihtiyacı olan işlevsel İngilizce anlamına gelip öğrencilerin İngilizce‘yi konuşabilme yetenekleri üzerinde durma esasına dayanmaktadır. Yabancı öğretmenler ile desteklenen programlarımızda İngilizce konuşmak artık hayal değildir.

» Oxford Kids House (İngilizce çocuk programlarımız)

özel ders ingilizce fiyatlarOxford Kids House’lar da, Çocuklar ve Gençler için İngilizce programının ana odağı, çocukların ve gençlerin günlük hayatlarıyla kolaylıkla bağdaştırabilecekleri eğitici ve eğlendirici faaliyetlerle İngilizce iletişim kurmalarını sağlayabilmektir. Okulumuz, ayrıca, çocuğun yetenekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda esnek bir program sunmaktadır. Çocuğunuz, sınırlı sayıda öğrencinin bulunduğu gruplarda, ana dili İngilizce olan öğretmenler eşliğinde kişiye özel bir ilgi görerek dil öğrenir. Öğrenciler yaş ve seviyelerine göre sınıflara ayrılır ve İngilizce dil eğitimi alanındaki en uygun materyaller kullanılarak konusunda uzman öğretmenler tarafından eğitilirler.

Eğitimin aydınlık yüzü, Forum Akademi [S[A[F[E[and]L]I]N]K] Oxford House College

halkalı etüt merkezi
Atakent Soyak Olimpiakent
Atakent Mh. 227. Sk. No:2
Soyak Olimpiakent Sitesi
Teraspark Çarşısı
(0212) 696 22 22 [S[A[F[E[and]L]I]N]K] (0545) 321 44 55

Atakent Laleşehir Evleri
Merkez Mh. Şht.Yılmaz Özdemir Cd. No:13/15
(0212) 495 05 15 [S[A[F[E[and]L]I]N]K] (0543) 605 11 66
Atakent Avrupa Konutları - 2
Halkalı Merkez Mh. Mahmutbey Yolu 1214 Sk.
(0212) 548 48 58 [S[A[F[E[and]L]I]N]K] (0545) 329 55 66


Atakent Avrupa Konutları - 3
Halkalı İstanbul Altınşehir İst. Cd.
(0212) 696 96 76 [S[A[F[E[and]L]I]N]K] (0531) 880 35 84


http://www.atakentetutmerkezi.com

http://forumakademi.net
26-02-2016 05:09
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Eğitimin Aydınlık Yüzü - osman75 - 26-02-2016 05:09

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kuralbet - Bahisin gülen yüzü mesut788 0 29 21-11-2016 12:24
Son Mesaj: mesut788
  Bilgi Merkezi - Bilgi Eğitimin Temelidir gecerlimazeret 0 74 27-02-2016 11:26
Son Mesaj: gecerlimazeret
  Rapsodi Sanat | Buca’nın Eğlenceli Yüzü zubamba 0 77 25-11-2015 09:40
Son Mesaj: zubamba
  GÖKÇE PANSİYON-İstanbulun Hijyenik Yüzü mondestore 0 100 09-09-2015 08:42
Son Mesaj: mondestore

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- Hava Durumu- -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir