94 defa görüntülendi.

Elektronik Ticaret ile İnternet Pazarlaması Dersleri

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,270 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Mesaj: #1
Elektronik Ticaret ile İnternet Pazarlaması Dersleri

Günümüzün çabuk değişim gösteren teknoloji tabanlı çalışma ortamında bilgi çok önemlidir. Search Engine Optimization, Arama Motoru Reklamcılığı, Google Analytics, Elektronik ticaret, Görsel Dizayn, Internet sitesi tasarımı ve Dijital Pazarlama başlıkları gibi başlıklar; son zamanların internet dünyasında karşımıza sıklıkla gelmeye başlayan konuları oldu.

Elektronik Ticaret ile İnternet Pazarlaması Dersleri : Çok kısa bir vakitte birçok pazar alanı dijital platformuna geçti. Gelecek vakitte; E-Pazarlamanın çok daha mühim bir iş alanı olarak önümüze çıkacağına tanık olacağız. Bunların çerçevesinde; SEO, Arama Motoru Reklamcılığı, Analytics, E-Ticaret, Görsel Design, Web Sayfa Tasarımı ve Dijital Pazarlama sahalarında sektörde sahip olduğumuz uygulamalarımızı sizlerle paylaşmaktayız.

İnternet üzerinden alışveriş yapma, bakınılan mal ya da servisi, çarşı pazar gezip sıkılmadan pek çok opsiyonu beraber görerek kısa sürede bulma ve satın alma imkanı getirir. böylelikle satın alma için verilen süreden sağlanan tasarruf, kazanılan vaktin öteki sahalarda daha üretken bir biçimde kullanılmasını sağlar.

Online Ticaret Nedir, Ne Değildir?

Web üzerinde uçuş, otobüs bileti veya barınma rezervasyonu, online bilet alımı gibi operasyonlar süre kaybetmeden kısa sürede yerine getirilebilir. Kitap, DVD, laptob, hediyelik araçlar, yiyecek, kıyafet ve daha birçok eşya, satıldığı yere gitmeye gerekmeksizin e-ticaret üzerindeki mağazalardan sağlanabilir.

Bununla beraber iletişim bilimlerinin kazandırdığı sürat, ucuzluk ve güven pazarlama taktiğiyle birleştiğinde, işletmelerin verimliliğini yükseltmektedir. Ticaret ve çalışma ilişkilerinde elektronik ortamların ve özellikle mobil teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla; bulunan iş şartları gelişecektir. Buna bağlı olarak, pazarlanan malların satışı daha kolaylaşacak, reklam, eşya tanıtım, satış öncesi ve sonrası destek ve türevi kanallar bütünüyle elektronik ortamda daha aktif kullanılabilecektir.

E-Ticaret Eğitim

Otomatik bilgi dağıtım sistemi aracılığıyla, satın alıcılara ve daha yüksek topluluklara basitçe ulaşılabilecek, geniş çaplı şeklinde, iş ortamıyla olan interaksiyon yükselecektir. İş verimlilik analizleri ve planlamalar daha ucuz yapılıp ülkeler arası pazarlara basitçe ulaşabilme imkanı getirecektir.

E-Ticaret Dersleri : Zamanımızda büyük veya ufak fark etmeksizin tüm şirketler dijital ticaret ortamına geçmektedir. Online artan kullanıcı miktarı ile birlikte; online pazarlama ve online satışların öneminin gelecek vakitte ivme kazanarak artacağı tahmin edilmektedir.

Online Ticaret Dersi

E-Ticaret Eğitimleri boyunca; internet'in artışı, Online ticaret, İnternet üzerinde iş kurabilmek için gereklilikler, Web sayfalarının özellikleri, bir E-Ticaret internet sitesi yaratmak için gereli yazılımlar, pazarlama başlıkları, ödeme seçenekleri, güvenlik konuları ve kullanıcı servisleri gibi E-Ticaret'te gerekli tüm eğitimler sağlanmaktadır.
15-03-2016 02:51
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Elektronik Ticaret ile İnternet Pazarlaması Dersleri - osman75 - 15-03-2016 02:51

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Elektronik Sigara resthit 0 9 24-03-2017 06:27
Son Mesaj: resthit
  Güncel Elektronik Spor Gelişmeleri kalp 0 16 01-03-2017 12:46
Son Mesaj: kalp
  İnternet Reklamcılığıyla Kazanın resthit 0 15 27-02-2017 09:17
Son Mesaj: resthit
  Elektronik Sigara mı Yoksa Sigara mı kalp 0 14 23-02-2017 05:03
Son Mesaj: kalp

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- Hava Durumu- -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir