93 defa görüntülendi.

Adl Belge

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,764 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Adl Belge
Adl Belge kurumsal ve kurumsal olmak üzere iso kalite belgelendirme çalışmalarını yürütmek isteyen tüm firmalara ücretsiz doküman desteği vermektedir. 3 yıldır belgelendirme, danışmanlık ve eğitim sektöründe faaliyet göstermekte olan Adl Belge Danışmanlık hizmetlerini en üst düzeyde müşteri memnuniyetini esas alarak yürütmektedir.

Adl Belgelendirmeye yönelik verdiği hizmetleri kısaca sıralayacak olursak en başta ISO 9001 kalite yönetim sistemi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılmıştır. Firmaların günümüzde en çok tercih ettikleri kalite yapısı ISO 9001 sistemi üzerine kurulmuştur.

ISO 22000 gıda güvenliği standartı ise daha çok gıda ve gıda maddeleriyle iştigal etmekte olan firmaların öncelikli tercihi durumunda olup en popüler ikinci kalite belgesidir.

ISO 14001 çevreye yönelik çevresel koruma tedbirlerinin alındığı daha doğrusu sistematik bir yapıda işletmeye kazanımlar sağlaması üzerine geliştirilmiş ve 2015 te yenilenerek 2016 itibariyle kalıcı değişikliklerle yepyeni bir yüze kavuşturulmuştur.
ISO 18001 iş güvenliğini sağlamada firmaların ortam sağlığı, çalışan personelin mesleki hastalıklara karşı bilinçlendirilmesi hakkında sürekli eğitim ve gelişim sağlamakla kalmayıp iş kazalarının da önlenmesi konusunda ön sıralarda ki konumunu hak etmektedir.

Elbette tüm kalite yönetim sistemlerinden bahsedip son dönemlerin en hızlı yükselen değeri bilgi güvenliği ISO 27001 'i es geçmek olmaz. ISO 27001 bilginin değerinin giderek daha fazla anlaşılmasıyla hızla yayılmaktadır. 2016 'nın en çok talep edilen sistemleri arasında bulunmaktadır.

ISO 10002 müşteri gereksinimlerinin karşılanmasından çok daha ötelerde müşteri şikayetlerinin takip edilmesine sağladığı olanaksal yapısıyla henüz tam olarak önemi kavranılmayan ancak geleceği en parlak görünen kalite standartları arasındadır.

CE işareti artık iyiden iyiye kanıksanan zorunlu 8 yönergesiyle AB ülkelerin ihracatın öncüsü olmuştur. Bugün CE zorunluluğu olupta CE işaretine sahip olmayan işletmelerin ihtacat şansı bulunmamakla birlikte zorunluluk kapsamı hızla genişlemektedir.
RoHS sertifikası ürünlerin elektronik ve elektrik kökenli olanlarına dönük yüzüyle içerikte kullanılan yasaklanmış veya uluslararası anlamda kullanımı sınırlanmış maddeleri kontrol etmektedir. Bunun için gerekli RoHS testlerinin sertifikaya dahil edilmesi gerekmektedir.

Helal gıda sertifikası, helal otel ve daha geniş ünvanıyla helal turizm sertifikaları yukarıdaki akranları gibi popüler gıda ve hizmet sertifikaları arasında yer almaktadırlar. Bugün turizm alanından, gıdaya, kozmetikten tüm diğer sektörlere kadar nüfuz eden helal ürün kullanım alışkanlığının, helal hizmet yapısıyla birleşmesi ve müslüman toplumlar tarafından çabucak benimsenmesiyle birlikte haklı olarak talep artışına neden olmuştur.

Bu helaldaki talep artışı turizm ile daha parlaklaşarak peşisıra yükselen İslami otellerin sayısının artmasına neden olmuştur.

ISO 9001 başta olmak üzere tüm örnek kalite ve PDF dokümanlarını sitemizde bulunan dokümanlar linkinden indirmek mümkündür. Adl Belge tüm belgelendirme alanlarında B2B hizmet anlayışıyla profesyonel belgelendirme danışmanlık ve eğitim hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmekte ve sürekli kalite gelişim misyonuyla hareket etmektedir. Bunu bu linke bakarak görebilir.

Web Sitemiz:https://adlbelge.com
18-03-2016 07:52
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Adl Belge - zubamba - 18-03-2016 07:52

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir