99 defa görüntülendi.

Gergi Tavan

zubamba
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,339 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Gergi Tavan

Gergi tavan eskiden sadece bir kaç mekanda gözümüze çarpardı şimdi ise neredeyse gergi tavansız yer kalmadı peki nedir gergi tavanı bu kadar vazgeçilmez yapan.

Ustasına sorduğumuz da aldığımız cevapları sizlerle kısaca paylaşmak istedim öncelikle son derece hızlı, pratik ve sorunsuz bir sistemdir. Montaj esnasında herhangi bir kirliliğe yol açmaz. Uygulama yapılarak eşyaları taşımaya gerek yoktur. Esnekliği sayesinde ölçülendirme de de çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Gergi tavan modern ve estetiktir. Yıpranmış, tahrip olmuş tavanlarınızı estetik ve modern gösterir. Yatay, dikey, kavisli, düz, kemerli tüm yüzeylere uygulanabilir. Tüm sıva hatalarını gizler. Dilediğiniz taktirde dijital baskı sayesinde tavanlarınız istediğiniz resim ve desenlerle kaplanabilir.

Son derece ekonomiktir. İmalat, montaj ve dekorasyon işlemi bir gün içinde biter. Maliyeti ise geleneksel tavanlarla hemen hemen aynıdır.

Şimdi gelelim tercih nedenlerinin fazlalaşmasının en önemli nedenine o da ışıklandırma, havalandırma, telefon, alarm gibi sistemler ilave edilebilmektedir.

Herhangi bir bakıma gerek yoktur. Özel temizlik ürünleriyle temizlenir. Bütün bu saydıklarım gergi tavanı sektör de ön plana çıkarmaya yetti de arttı bile.

Web Sitemiz: http://www.belemiryapi.com
25-03-2016 10:21
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Gergi Tavan - zubamba - 25-03-2016 10:21

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Gergi Tavan kalp 0 77 11-05-2016 05:25
Son Mesaj: kalp
  oto tavan kumaşı recepdaa 0 89 02-03-2016 09:05
Son Mesaj: recepdaa
  Yer ve Tavan Tipi Fan Coil Bakım ve Tamir Servisi kalp 0 141 04-11-2015 07:32
Son Mesaj: kalp
  Gergi Tavan , Gergi Tavan fiyatları , Barisol Tavan Tanitim 0 192 07-07-2015 08:40
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir