82 defa görüntülendi.

Medyum

kalp
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,188 Katılma Tarihi: 01-04-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Medyum
Medyum

İnsanlar günümüzün getirmiş olduğu baskı ve zorunluluklar yüzünden asla kendilerine vakit ayıramaz hale gelmişlerdir. Medyum Bunu yaptıkları zaman ise hayatlarını devam ettirecek gücü bulamamaktadırlar. Bu nedenle içlerinde olan gücü asla keşfetme imkanı bulamamaktadırlar. Ancak bunu yapabilen şanslı birkaç kişi vardır. Bu insanlar ise bunu keşfettikten sonra son derece ilginç durumlar ile karşılaşmışlardır. Doğuştan gelen enerjilerini eğitme fırsatını yakaladıktan sonra inanılmayacak kadar farklı şeyler yaşamışlardır. Bunların en büyük örneklerinden birisi ise ‘’ Astral seyehattir ‘’. Astral seyahat kişinin ruhunun bedeninden ayrılıp eterel dünyada gezintiye çıkmasıdır. Bunu yapabilen kişilere medyum denmektedir. Ruhçuluk bilimine göre medyum gerçek dünya ile astral dünya arasında bağ kuran kişiye denmektedir.

Bizim ülkemize bakıldığı zaman bu konuda farklı alanlar bulunmaktadır. Genellikle medyum olduğunu iddia eden insanlar büyüler konusunda yoğunlaşmıştır. Fakat bu ruhçuluk bilimine göre çok doğru değildir. Bunların zararlı olanları kişiye de hasar verebilir. Aşk büyüleri yada büyü bozma gibi küçük büyüler çok daha fazla yaygındır. Ancak kötü amaçlar doğrultusunda bir kullanım söz konusu olursa bu doğru değildir. Medyumların asıl amaçları yaşadıkları toplum içerisindeki insanlara yardım etmek olmalıdır. Yüzyıllardır gelen bu gelenek böyle devam etmelidir. Eski topluluklardaki şamanlar her zaman kabilesine yada insanlarına yardım etmek için çalışmalar yapmışlardır. Özellikle şifacı yada kahin adı altında olanları son derece saygın bir yere sahip olmuşlardır

Medyumlar kendi güçlerini kontrol edebilmek için son derece yoğun çalışmalar yapmışlardır. Aşk büyüsü Seçtikleri psikoloji, astroloji yada ebced hesabı gibi konularda kendilerini geliştirmek için yıllarda çalışmışlardır. Bu çalışmaların sonucunda ancak bir yere varabilmişlerdir. Genellikle halk arasında en çok bilinen çalışmalar aşk büyüsü yada diğer art niyetli insanların yaptığı büyülerin, büyü bozma çalışmalarıdır. İyi niyetli olan medyumlar her zaman insanlığın iyiliği için çalışmalar yapıp kötülükleri topluluktan uzak tutmak için uğraşmışlardır. Böylece etrafındakilerden saygınlık kazanmış ve hatrı sayılır bir yer edinmişlerdir. Bu gelenekleri eskilerden günümüze kadar devam etmiştir. Ancak yinede bir medyuma gitmeden önce mutlaka geçmişi ve yaptığı çalışmaları araştırılmalıdır.

medyumemre.com
11-04-2016 02:44
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Medyum - kalp - 11-04-2016 02:44

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Medyum Nedir? Superisi 0 2 Bugün 12:28
Son Mesaj: Superisi
  Medyum Superisi 0 35 20-11-2017 09:13
Son Mesaj: Superisi
  Medyum Zarif seopti 0 58 09-10-2017 12:15
Son Mesaj: seopti
  Medyum Zarif seopti 0 37 09-10-2017 12:09
Son Mesaj: seopti

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

kamanyalar Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir