42 defa görüntülendi.

3B Canlandırma Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Kursları

DenizTendik
Öğretmen
**

Mesajlar: 18 Katılma Tarihi: 08-04-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

3B Canlandırma Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Kursları

Animasyon Eğitimleri; Üç Boyutlu Animation ve grafik aplikasyonlarında başarılı ve tecrübeli bir eğitim merkezidir. Efektif Animation ve 3D modellemeler yaratmak için özellikle Adobe uygulamaları: grafik, animasyon, ve modelleme süreçleriyle uğraşanların bilmesi gereken önemli yazılımlardır.

Bizler; bu yönde içten, gereksinimlerinize spesiyel yöntemler oluşturan, profesyonellikten ödün vermeyen ve takım çalışmasına nitelik veren bir yüze haizdir.

InDesign Eğitimleri olarak bizi öne çıkaran etkenler;

Genç ve Dinamik Ekip, Proje Odaklı Yaklaşım, Uzun Sektör Deneyimi, Kalite Odaklılık, Güncel Teknolojiyi Takip

Politika ve hedefimiz; riski en alta indirip, sizin hedef noktasına ulaşmanızı sağlamaktır.

3 Boyutlu Animasyon, grafik, modelleme ve çizim işlemlerinde; kurs servisimizden yararlanarak, efektif ve teşvik edici bir biçimde çalışabilirsiniz.

Photoshop Kursu

Photoshop Ders
tamamlandığında katılımcı; ihtiyaçları yönünde en basitten gelişmiş levele Photoshop'u öğrenir. Photoshop Eğitim ile; yaratıcı grafik ve resimler oluşturabilir, biçimlendirebilir ve bu teknikle sağlam sonuçlar kazanabilirsiniz. Photoshop Dersleri süresince, Özel ders içeriğinde yer alan konuları, ayrıntılı çok örnekli alıştırmalar ile öğrenirsiniz.

3ds Max Dersleri

3D Studio Max, ileri seviye karakter modelleme özellikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiş dizayn, modelleme ve Animation yazılımı olmuştur. 3d max, film özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır. 3d Max Kursları çok sayıda temel objeyi yaratma şansı getirir. Eğitimler sonucunda; mimari tasarımlar için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri boyutlarını basitçe değiştirerek projeye ekleyebilirsiniz.

After Effects Kursu

After Effects Dersleri : After Effects, Adobe şirketi tarafından sunulan; dijital görsel efekt ve hareketli grafikler yaratılmasını sağlayan yazılımdır. After Effects ile; 2d ve 3 boyutlu ortamlarda animasyonlar üretilebilir, geliştirilebilir ve özgün grafik animasyonları oluşturulabilir. After Effects Eğitimi ile; film, dizi ve reklam çekimlerinde yoğunlukla kullanılan ve plugin özellikleriyle kullanımı oldukça pratik olan After Effects uygulamasını en basitten ileri dereceye kadar kazanırsınız.

Madde, süreç, insan ve aralarındaki; sıra, ölçü ve temaslar çalışmamızın temelini sağlamaktadır. Bilgi, hayatımızın en değerli parçasıdır. Günümüzün hızlı ilerleyen teknoloji temelli çalışma sahasında bilgi her şeydir. After Effects Eğitimi, işinizi daha güvenilir ve çabuk sonlandırabilmeniz için sizi ilerleten animasyon, grafik ve tasarım kurs hizmetleri sağlar.
16-04-2016 09:49
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
3B Canlandırma Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Kursları - DenizTendik - 16-04-2016 09:49

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bilgisayar Bilimi Ve Yazılım Kursları resthit 0 16 30-10-2016 07:23
Son Mesaj: resthit
  Insert Ajans Grafik Tasarım & Baskı & Dağıtım Hİzmetleri zubamba 0 16 29-10-2016 02:18
Son Mesaj: zubamba
  Insert Ajans Grafik Tasarım & Baskı & Dağıtım Hİzmetleri zubamba 0 17 26-10-2016 08:08
Son Mesaj: zubamba
  Grafik tasarım osman75 0 41 14-05-2016 10:24
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir