103 defa görüntülendi.

Estetik Merkezi İstanbul

tuccar
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 119 Katılma Tarihi: 13-03-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Estetik Merkezi İstanbul
Estetik algısı her geçen yıl değişmekte ve moda olan birçok faktör de zaman içerisinde değişmektedir. Genel hatlarda insanların estetik algılarında farklılık görünse de ortak olarak algılanan estetik anlayışı bireyin mutsuz olduğu görünüşünü değiştirmesine yöneliktir.

Estetik operasyonlar tıbbı kaygıları da içinde barındıran ve tıbbı sorunlarında çözümlenmesinde kullanılan plastik ve estetik cerrahi operasyonlarının tümünü kapsamaktadır. Bu alanda yapılan operasyonlara da genel olarak Estetik Operasyon denilmektedir.

İmage

Estetik operasyonların ülkemizde ki merkezi İstanbul'dur. Estetik Merkezi İstanbul olarak belirlenmesinde ki faktörler eğitimden, İstanbul'un coğrafi konumuna kadar bir çok etki mevcuttur.

İstanbul'da yer alan özel ve devlet üniversitelerinde verilen eğitim ve alınan eğitimin halkın çok büyük bir kesiminde uygulanabilmesi oldukça önemlidir. Teori ve pratiğin kolaylıkla birleştirilebilmesi doktorların tecrübesinin artmasını sağlamış ve operasyon başarısını arttırmıştır. Bu nedenle de farklı ülkelerden dahi İstanbul'u estetik merkezi haline gelmiştir.

Buna ek olarak Türkiye'de ilk kez İstanbul Üniversitesinde Estetik ve Plastik Cerrahi kürsüsünün de kurulması İstanbul'un diğer illere göre öncelikli olarak bu alana adım atmasına neden olmuştur. İstanbul'un estetik merkezi olmasında etki olan faktörlerden biri de İstanbul'un coğrafi konumudur. Avrupa'ya bağlanan önemli bir geçiş noktası olan İstanbul, bulunduğu konumdan dolayı yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yaparak kültür ve sanatın kalbi niteliğini kazanmıştır.

Sanatsal bakış açısından dahi estetik hayatımızın her alanında olması bireylerinde kendi vücutlarındaki estetik algısını değişmesinde büyük etkisi olmuştur ve estetik operasyonlara olan ilgi oldukça artmıştır. Bütün bunlar bir araya geldiğinde ise Estetik Merkezi İstanbul olarak belirlenmiştir.

İstanbul'da saç ekimi, meme büyütme, burun estetiği, sakal ekimi, kulak estetiği, gözkapağı estetiği, karın germe gibi birçok farklı estetik operasyon gerçekleştirilmektedir. Estetik operasyonlar hastanelerde ve özel sağlık kuruluşlarında plastik ve estetik kliniklerinde gerçekleştirilebilmektedir. Operasyon sonrasında başarının yüksek olması operasyonu gerçekleştirildiğiniz yer kadar doktorunuzun yeteneğine de bağlıdır. Operasyon sonrasında oluşabilecek endikasyonların en aza indirilmesi açısından doktorunuz ve ekibi ciddi önem arz etmektedir.

Bu noktada ise Barşan Health olarak bizler devreye giriyor ve sizlerin en iyi hizmeti alması için çalışıyoruz. Sağlık turizminde öncü olan firmamız sizinle konuşarak bütçenize ve istediğiniz operasyona göre kriterleri belirliyor ve operasyon öncesinde ve sonrasında da sizleri yalnız bırakmıyoruz. İstanbul dışından hatta yurt dışından dahi Estetik Merkezi İstanbul'da istediğiniz operasyonu geçirmeniz çağrı merkezi aracılığı ile veya mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Barşan Health Turizm olarak sizlerin mutluluğu için Estetik Merkezi İstanbul olarak verdiğimiz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz.
27-04-2016 10:08
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Estetik Merkezi İstanbul - tuccar - 27-04-2016 10:08

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İstanbul Soft osman75 0 22 14-11-2017 04:06
Son Mesaj: osman75
  İstanbul'da saç ekimi kalp 0 21 10-11-2017 12:22
Son Mesaj: kalp
  İstanbul Araç Kiralama kalp 0 16 06-11-2017 10:17
Son Mesaj: kalp
  Erturgut Sanat Merkezi'nde Gitar Kursu kalp 0 25 25-10-2017 10:26
Son Mesaj: kalp

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir