65 defa görüntülendi.

CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

DenizTendik
Öğretmen
**

Mesajlar: 18 Katılma Tarihi: 08-04-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

CADSAY uzun senelerin konu tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makina, mimarlık ve teknik çizim kursları, danışmanlık ve proje servisleri veren profesyonel bir firmadır.

CADSAY, kendine güvenen ve teknik eğitmenleri ile birlikte subulan eğitim belgelerine haizdir. Mühendislik, mimarlık ve çizim sahasında ihtiyacınız olan kurs, danışmanlık ve proje yardımı, bölümünde kaliteli eğitmenlerimiz aracılığıyla CADSAY bünyesi altında sağlanmaktadır.

AutoCAD Öğrenme

CADSAY uzun zamanlardan beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere birçok bölümde çalışan kamu kuruluşları, özel iş yerleri ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje yardımı vermeye kesintisiz devam etmektedir.

Sta4CAD Eğitimi

Takımımız; içten, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan, profesyonellikten aman vermeyen ve grup çalışmalarına dikkat gösteren bir yapıya sahiptir.

Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje gereksinimlerinizde beraberinizde olmaktayız.

Primavera Dersleri

CADSAY olarak kadromuz; çağın teknolojik yeniliklerini sürekli olmak üzere izlemekte, kurumların tasarım teknolojilerini geliştirici, yeterliliğini ortaya çıkarıcı ve yenilik yolunda rekabet artıları kazandırmaya dönük geniş destekler sunar.

CADSAY'in kursunu sağladığı temel uzmanlıklar: SAP2000 Kursu, Primavera Eğtimi, STA4CAD Eğitimi, AutoCAD Dersleri

Sonuç temelli çalışan profesyonel arkadaşlarımız beraberinde aldığınız eğitim, danışmanlık, proje yardımı ile sizler de kariyerinizi ve başarılarınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

SAP2000 Kursları

CADSAY olarak gayemiz; çözüm ortağı olduğumuz şirketlere değer katan, ayrılık kuran projeler yapmak ve en fazla nitelik standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır.
Cadsay, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Verdiğimiz destekler sektörün üst sıralarında yer almaktadır.

Alanında Türkiye çapında en sağlıklı ve en önde giden hizmeti sunan Cadsay, kaliteyi kendisine bir unsur olarak belirlemiş ve asla kalitesinden taviz vermemektedir.

Cadsay olarak bizi ön plana çıkaran unsurlar;

Genç ve Etkin Kadro
Proje TabalıYaklaşım
Uzun Alanı Deneyimi
Kalite Odaklılık
Güncel Teknolojiyi Takip
Teknik Destek
Profesyonel Ders Konusu
30-04-2016 12:13
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi - DenizTendik - 30-04-2016 12:13

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güzellik Merkezi Yazılımı kalp 0 7 05-12-2016 07:27
Son Mesaj: kalp
  En Tarafsız Haber Merkezi osman75 0 10 23-11-2016 10:21
Son Mesaj: osman75
  Fue Plus Saç Ekim Merkezi kalp 0 10 15-11-2016 10:27
Son Mesaj: kalp
  Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Batıkent diş - Etimesgut diş - Sincan diş b.a.f. 0 17 12-11-2016 11:39
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir