144 defa görüntülendi.

Özel Ders Kazandırdıkları

DenizTendik
Öğretmen
**

Mesajlar: 18 Katılma Tarihi: 08-04-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Özel Ders Kazandırdıkları
Özel Ders Kazandırdıkları

Her kimse birbirinden değişik öğrenme becerilerine haizdir. İnsanların hazır bulunmuşluk hali, motivasyonu ve toplaşım halleti benzer değildir. Değişik şahsiyet özellikleri gereği çocuklar; öteki formda anlar, değişik yordamlarla daha güzel öğrenir, özel çalışma ve öğrenme metotlarıyla bilgiyi daha süratli idrak eder. Tüm bu çeşitlilikler ve dopdolu bir ders şartları göz önüne alındığında, kursiyerlerin özel derse gereksinim duyması olması gerekendir.

Özel ders süresince eğitim çocukların ihtiyaçlarına göre biçimlenir, insan için en mükemmel öğretim taktiği tetkik edilerek buna göre kurs verilir. Özel ders boyunca kursiyerlerin eksik ve tam lüzumları olan konulara yoğunlaşılır.

Özel dersin sağladığı özellikler şunlardır:

* Birebir öğrenme ile az zamanda daha çok bilgi transferi sağlarsınız.
* Öğrenci-öğretmen iletişimi daha etkili olacağından daha hızlı öğrenirsiniz.
* Özel ders ile kalabalık ortamında soramadığınız soruları rahat bir biçimde sorarsınız.
* Özel dersler öğrenci esaslıdır; konsantrasyon ve talebinize göre ara sayısı ve uzunluğu verilir.
* Özel ders takvimini siz düzenlersiniz; size en uygun olan takvimde öğrenme imkanına haiz olursunuz.
* Özel ders yerini siz seçersiniz; istediğiniz herhangi bir konumda veya bizim yerimizde öğrenme olanağına haiz olursunuz.
* Özel dersler kişi kapasitesine göre sağlandığından daha uygun ve üretken geçer.

Üniversite Özel Ders, Calculus Özel Ders, Lineer Cebir Özel Ders, Olasılık Özel Ders, Diferansiyel Denklemler Özel Ders, İstatistik Özel Ders, Programlama Özel Ders, Ekonomi Özel Ders, Finans Özel Ders, Elektrik Özel Ders, Makina Özel Ders, Elektronik Özel Ders ile Daha Hızlı Öğrenin.

İlkokul ve Ortaokul Özel Ders, Matematik Özel Ders, Geometri Özel Ders, Fizik Özel Ders, Kimya Özel Ders, Biyoloji Özel Ders, Tarih Özel Ders, Coğrafya Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Yabancı Dil Özel Ders, TOEFL Özel Ders, IELTS Özel Ders, TOEIC Özel Ders, GRE Özel Ders, GMAT Özel Ders, SAT Özel Ders, Kurumsal İngilizce Özel Ders, İş İngilizcesi Özel Ders, Konuşma İngilizcesi Özel Ders, Seyahat İngilizcesi Özel Ders, Elementary Özel Ders, Pre Intermediate Özel Ders, Intermediate Özel Ders, Upper Intermediate Özel Ders, Advanced Özel Ders, Hazırlık Atlama Özel Ders, Almanca Özel Ders, Fransızca Özel Ders, Çince Özel Ders, Rusça Özel Ders, Arapça Özel Ders, İtalyanca Özel Ders, İspanyolca Özel Ders size Yabancı Dil öğrenme konusunda yol gösterecektir.

ielts Özel ders; almak kurs eğitimlerine göre daha pahalı gelebilir. Fakat özel dersler ile daha hızlı öğrenip başarıya az zamabnda varacak olmanız bunu çıkarlarınıza uygun olarak çevirir. Özel dersler planlanabilir olup kişinin ihtiyaçlarına göre verildiğinden kısa zamanda sonuca odaklar.

Özel ders devam ettiğince hoca kursiyere en iyi metotlarını ve değerli püf noktalarını gösterir. Sınıf derslerinin aksine özel dersler; direkt öğrencinin ihtiyaçlarına ve arzularına odaklıdır. Bireylerin soru sorarken üstünde hiçbir baskı hissetmez ve merak ettiği noktaları çekinmeden sorma fırsatına haiz olur.
30-04-2016 12:16
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Özel Ders Kazandırdıkları - DenizTendik - 30-04-2016 12:16

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Özel Yat Kiralama creeper 0 21 13-01-2018 05:05
Son Mesaj: creeper
  Kişiye özel baskılı balon Superisi 0 22 13-01-2018 03:53
Son Mesaj: Superisi
  Bilet Fiyatlarında Çarşı’ya Özel İndirim aross 0 19 09-01-2018 10:41
Son Mesaj: aross
  Auzef ders kitapları Superisi 0 21 06-01-2018 08:15
Son Mesaj: Superisi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir