27 defa görüntülendi.

Bankaların Düzenlediği Kampanyalar

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,066 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Bankaların Düzenlediği Kampanyalar

Son yıllarda bankacılık sektöründe yaşanan rekabet ile bankaların hem kendi müşterilerine hem de yeni müşteri çekmek için potansiyel gördükleri kesimlere birçok kampanya yapmaktadır. Tüketiciler genelde reklamlarda sürekli gördükleri farklı kampanyalardan ötürü banka seçimi yaparken zorluk çekmektedir.
Kredi365.com olarak bankacılık sektörünü yakında takip edip bireylerin kullanımına en uygun banka kampanyasının hangisi olduğu hakkında araştırmalar yaptık. Sitemiz üzerinden yaptığımız inceleme yazılarını okuyarak bankaların yaptıkları kampanyalardan kendinize uygun olanı üzerinden seçim yapabilirsiniz.
Bankacılık sektörü biraz kedi-fare kapışmasının yaşandığı bir alan olmasından dolayı her kampanyanın aslında olumlu olduğu da düşünülmemesi gerektiği için bu alanda ciddi bir şekilde araştırma yaptık ve sizlere sunduk.
Kampanyaları takip etmek için şu adrese bakabilirsiniz: http://www.kredi365.com/kampanyalar
06-05-2016 12:22
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Bankaların Düzenlediği Kampanyalar - osman75 - 06-05-2016 12:22

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İndirim Kuponları, Fırsatlar ve Kampanyalar kalp 0 107 03-09-2015 10:33
Son Mesaj: kalp
  kampanyalar,indirimli ürünler,e-kitaplar Tanitim 0 141 21-10-2014 08:35
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir