112 defa görüntülendi.

Nişantaşı Öğretim Kursları Eğitim ve Öğretime Devam Ediyor

seo1234seo
Doçent
****

Mesajlar: 396 Katılma Tarihi: 14-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Nişantaşı Öğretim Kursları Eğitim ve Öğretime Devam Ediyor
İmage


Nişantaşı Öğretim Kursları, on yedi senelik mazisi sahip, öncülü Nişantaşı Butik Dershanesi olan, dönüşerek eğitim ve öğretime alanında uzman öğretmenleriyle devam eden Türkiye'nin saygın öğretim kurumlarından birisidir.

Eğitim maratonuna, özel öğretim kursları olarak devam eden kurum, son yıllarda öğrencilerinin göstermiş olduğu üstün başarılarılarıyla kendisine güvenen öğrencilerin ve ailelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Öğrenciler, hayallerini süsleyen üniversitelere gidebilmek, üniversite hazırlık için ilk adımlarını bu eğitim kurumlarından atıyorlar.

Geçtiğimiz seneye kadar Nişantaşı Butik Dershanesi olan Nişantaşı Özel Öğretim Kurslarından alınan istatiksel verilere göre öğrenciler tercih ettikleri ilk üç bölümden birisine yerleşiyor. Butik bir eğitim anlayışı benimseyen eğitim kurumlarında öğrenciler, danışman öğretmenlerinin profesyonel rehberliğinde ve gözetiminde eğitim ve öğretime devam ediyorlar. Butik bir kurum olduğu için alan öğretmenleri öğrencileriyle bire bir ilgilenmekte, herhangi bir sıkıntılı durumda anında öğrencilere müdahale etmektedirler. Eğitimde sürekli gelişen ve değişen pedagojik eğitim ve yaklaşımları yakından takip eden Nişantaşı Öğretim Kursu öğretmenleri kendilerini güncellemektedirler. Özel öğretim kurslarında bireyselleştirilmiş öğretim yaklaşımları temel alınıyor.

Nişantaşı kurslarında ailelere de periyodik aralıklarla çocuklarıyla ilgili bilgi veriliyor. Sınav sonuçları, öğrenci değerlendirmeleri ailelere bilimsel ölçütlerle aktarılıyor, mevcut problemler öğrenci-veli-öğretmen-danışman öğretmen işbirliğine dayalı olarak çözülüyor.
Nişantaşı Kurslarında her öğrenci ihtiyacı olan özel dersi alıyor, öğretmenleriyle konu tekrarlarını bire bir yapabiliyor.

Başarılarıyla övünmeyi kendilerinin bir hakkı olarak gören Nişantaşı Öğretim Kurumu, başarılarının istatiksel sonuçlarını merak edenleri “Nişantaşı öğretim kursları “sitesini http://www.nisantasikurslari.com`u ziyaret etmeye davet ediyor.

Nişantaşı öğretim kursları titiz bir eğitim programına sahip. Kurslarda her hafta deneme sınavları yapılıyor, konular tekrar ediliyor,kişilerin öğretim stillerine göre bireyselleştirilmiş çalışma programları hazırlanıyor ve bu hazırlanan çalışma programları Veli-Danışman öğretmen arasında sürekli paylaşılıyor.

Nişantaşı kursları güncellenen eğitim sistemiyle ve uzman eğitimci kadrosuyla daha nice öğrencinin hayallerinin kapılarını aralayacağa benziyor.


Web Sitemiz: http://nisantasikurslari.com/
13-05-2016 09:15
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Nişantaşı Öğretim Kursları Eğitim ve Öğretime Devam Ediyor - seo1234seo - 13-05-2016 09:15

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Opel Üretime Uzun Zamandır Devam Ediyor aross 0 14 12-12-2017 04:15
Son Mesaj: aross
  Beşiktaş'ta Kayserispor maçı hazırlıkları devam etti osman75 0 47 10-12-2017 11:53
Son Mesaj: osman75
  Kanada Eğitim Rehberi Superisi 0 32 22-10-2017 05:07
Son Mesaj: Superisi
  Ucuz Yurtdışı Eğitim Superisi 0 28 22-10-2017 09:15
Son Mesaj: Superisi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir