152 defa görüntülendi.

İTHALGETİR.COM DÜYAYI AYAĞINZA GETİRİYORUZ

seo1234seo
Doçent
****

Mesajlar: 396 Katılma Tarihi: 14-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
İTHALGETİR.COM DÜYAYI AYAĞINZA GETİRİYORUZ
İmage

Dünya üzerinde Çin menşei ürünlerin uluslararası pazarda hızla yerini almasıyla birlikte Çin Dünya ticaretinin kalbinin attığı yer haline gelmiş durumda ve uzun yıllar bu konumunu da koruyacak gibi görünüyor. Bunun en önemli kanıtı ise günlük yaşantımızda kullandığımız ürünlerin hatırı sayılır bir kısmının üzerinde"Made in China" damgası görmemizdir. Dünya üzerindeki bir çok ülkeden ithalat şirketleri ve bireysel danışmanlar ithalat alanında kendi ülkelerindeki girişimci ve firmalara danışmanlık hizmeti verebilmek için Çin’de bulunmakta ve kendi ülkelerindeki pazarlarında çalışmalarını devam ettirebilmek için aralıksız hizmetlerine devam etmektedir.

Bizlerde bu hizmetleri veren danışmanlardan biri olarak Çin, Tahailand, Singapur, Malezya, Endonezya, Vietnam, Hindistan, Ermenistan, Bulgaristan, Rusya, Gürcistan ve İran' da bulunan işbirlikçi ofislerimiz ile uzun yıllardır ülkemizdeki girişimcilere ve şirketlere ithal ürün sağlayabilmek için danışmanlık hizmetlerinde bulunduk ve hizmetlerimize halen devam ediyoruz. Çin ve diğer ülkelerdeki avantajlarımızı ve tecrübelerimizi kullanarak müşterilerimizle uzun süreli çalışma ortamı hedefliyor, Çin' den ithalat yapmak isteyip nereden başlayacağı konusunda fikir sahibi olmayan girişimci ve firmalara danışmanlık hizmetleri vermeyi sürdürüyoruz. Şu an günümüzdeki teknolojik gelişmeler neticesinde teknoloji hayatımızın her yerinde girmiş durumda. Sanayi devrimi sonrası bilim ve teknolojideki gelişmeler, modern insanın yaşam standardını, kalitesini ve konforunu en üst seviyelere taşımıştır.Farkındasınızdır, internet teknolojileri geliştikçe gündelik hayatımızın tüm rutinlerini internet ortamına taşır olduk. Televizyon, bilgisayar, internet ve telefon teknolojisi ile iletişim ve bilgiye erişim, büyük kolaylık ve hız kazanmıştır. Artık bilgiye ulaşmak, mesafe tanımaksızın sevdiklerinizle görüşebilmek, istediğiniz her yerden yurt içi alışverişler yapabilmek bir tuş kadar yakın ve kolay bir hal almış durumda iken, bir çok ülkede uygulanan aşırı vergilere ek olarak aracı tüccarların fahiş fiyatlarla ürün satmasından kaynaklı olarak tüketiciler aracıları ortadan kaldırmak için artık yurt dışına yönelmiş durumda.
Ancak teknolojinin bu kadar ilerlemiş olmasına rağmen uluslar arası alışveriş konusu hala emekleme aşamasında ve zorluklarda dolu bir çok süreç içermektedir.
Bu zorluklardan bir kaçını şöyle hatırlayalım;
*Bireysel yurt dışı alışverişlerde ürünlerin ülkemize girene kadar fiyatların katlanarak artması
*Kargo paketleri içinden beklenen ürün yerine çıkan; sahte, ayıplı, eksik yada arızalı ürünler
*Dil bilmemek ve yanlış tercümeden kaynaklı yanlış ürünün gelmesi
*Bir sorun olduğunda muhatap bulamama
*Sınırlı adetlerde satın alabilme
*Kargo süresinin belirsiz olması
*Kargo paketinin özensiz hazırlanışı
*Gümrüğe takılır mı takılmaz mı gibi olasılıklar
*Yurt dışındaki ödeme sistemlerinin uyumsuzluğu
*Yurt dışındaki satıcıların ülkemize kargo göndermemesi
*Yurt dışı satıcıların para iade konusundaki duyarsızlıkları
*Kargonun kaybolması veya ulaşmaması vb... gibi zorluklar konusunda İthalgetir.com olarak çözümler üretiyor ve tüm sorumlulukları üstleniyoruz.

NEDİR ?
Uzun yıllar ithalat işlerinde danışmanlık hizmeti veren bizler tüm tecrübelerimizi ve ürün portföyümüzü ithalgetir.com da birleştiriyoruz.
İthalgetir.com en basit tabir ile Çin, Tahailand, Singapur, Malezya, Endonezya, Vietnam, Hindistan, Ermenistan, Bulgaristan, Rusya, Gürcistan ve İran gibi ülkelerden bireysel veya toptan alışverişlerde aracılık yapan bir e-ticaret platformudur.
"B2C" konseptinde firmaların ürünlerini doğrudan son kullanıcıya satabildiği bir online alışveriş sitesidir.
İthalgetir.com herhangi bir ürün satışı yapmamaktadır. Satıcı ve tüketici arasında, ürünü sitesinde yayınlayarak, aracılık etmekte ve
satılan ürünlerin toplam satış bedelleri üzerinden "satıcıdan" komisyon almaktadır.
İthalgetir.com yurt dışında birçok farklı firma ve satıcı ile görüşüp yüksek adetlerde ürün satışı karşılığında büyük indirimler talep eder ve fiyat konusunda uzlaşıp ürünleri satışa sunar. Böylelikle satıcılar hem marka ve ürünlerini tanıtmış hem de yüklü adetlerde satış gerçekleştirmiş olurken, tüketiciler ise almak istedikleri ürünlere en iyi fiyatlar ile sahip olmuş olur. Buradaki temel amaç tüketicinin almak istediği ürüne aracısız ve olabilecek en uygun fiyatlar ile sahip olmasıdır.
Yurt dışından yapılan alışverişler zaman açısından acelesi olanlar için pek makul bir yöntem olmasa da acelesi olmayanlar için mükemmel bir olanaktır.

NASIL ÇALIŞIR
İthalgetir.com ilgilendiği ürünü belirledikten sonra tedarikçi firmaya gidip çok adetli satış yapmak şartı ile ürün fiyatını olabilecek en düşük fiyat seviyesi olarak belirleyip anlaşır. İthalgetir.com ürünleri sitesinde belirlenen fiyatından duyurur ve satışa sunar. Böylelikle İthalgetir.com sitesine erişen ve sunduğu fiyat avantajından yararlanıp ürüne sahip olmak isteyen bireysel kullanıcılar mümkün olan en iyi fiyatlarla ürünü satın almış olurlar. İthalgetir.com niş ürünleri tercih etmesi ve kısa sürede yüksek adetlerde satış yapma olanakları sayesinde doğan avantajları ile sektördeki büyük rakiplerinden daha ucuza ürün fiyatı sunabilmektedir.

İŞ ORTAKLIĞI
Son yıllarda internetin, çağın ötesine geçerek bir çok insanın hayatında büyük bir rol üstlenmesiyle bu durumdan gelir sağlamayı amaçlayan kişiler, internetten nasıl para kazanılır sorusunun yanıtını sürekli olarak araştırır duruma geldi. Bu noktada Çin ürünlerinin piyasası, hem sanal hem de reel olarak dünyanın en çok tercih edilen piyasası durumunda iken, İthalgetir.com olarak bu piyasada ürünlerin satışına ve satın alınmasına açık erişim sağlayarak kazanmanızı mümkün kılıyoruz. İthalgetir.com çağımıza uygun bir yatırım aracı olarak sizler için internet ve ticaret olanaklarını akıllıca birleştirerek son derece verimli bir yol gösterici olacaktır. İthalgetir.com içerisinden dilediğiniz ürüne yatırım yapabilir, sizde iş ortağımız olarak yüksek ve istikrarlı gelir elde edebilirsiniz. İthalgetir.com bir e-ticaret platformu olmasının yanı sıra yurt içi piyasalarda bir ürüne dair benzersiz nitelikte pazar araştırma ve analiz aracı olmakla beraber, ürün görüntüleme ve satış adetlerine dayalı olarak pazarı yakından takip etme olanakları sağlamaktadır. Bizler ürüne dair pazar analizi, ithalat, depolama, satış ve satış sonrası hizmet ve süreçlerini düzenleyip kontrol ederken, iş ortaklarımız hiçbir sürece dahil olmadan vakit veya efor harcamadan kısa vadedeki yüksek satış adetlerimizden kar elde edebilir yatırımlarınızı kat kat arttırabilirler. İş ortaklığı sürecinde sermaye yatırımlarınız için şirket olmanıza veya yüksek meblağlara gerek yok en küçük birikimlerinizle ve bireysel olarak ta yatırım yapmanıza olanak sağlıyoruz. Amacımız tüm iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin çıkarlarını korumak ve ticaretimizi akılcı bir şekilde yürütmektir. Benzersiz gelir yönetimi sistemimiz ile yüksek ve istikrarlı bir gelir elde etmek için çalışıyor projeler geliştiriyoruz.
İş ortaklığı konusunda daha detaylı bilgi için e-mail ile iletişim kurabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER
1.Bireysel veya kurumsal müşterilere İthalat konusunda danışmanlık (ücretlidir)
2.Çin'de ürün ve üretici firma araştırma (ücretlidir)
3.Çin'de veya Türkiye'de depolama hizmetleri (ücretlidir)
4.Çin'deki firmalarla iletişimi sağlamak (ücretlidir)
5.Çin'de fabrika ziyaretleri ve raporlama (ücretlidir)
6.Tercümanlık desteği (günlük ücrete tabidir)
7.Evrak hazırlama ve resmi İşlerin takibi (ücretlidir)
8.Üretim süreci ve kalite kontrolü (ücretlidir)

Saygılarımızla http://ithalgetir.com/
18-05-2016 10:37
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
İTHALGETİR.COM DÜYAYI AYAĞINZA GETİRİYORUZ - seo1234seo - 18-05-2016 10:37

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir