64 defa görüntülendi.

En Full Film

panotanitim
Öğretmen
**

Mesajlar: 25 Katılma Tarihi: 26-05-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

En Full Film

Film izleme keyfinin ne kadar büyük olduğunu bizimle birlikte, seçtiğimiz filmlerle yakalayabilirsiniz. Hafta sonu boşluğu, gün içinde ki yoğun temponun biraz da olsa unutulması tabi ki de güzel bir film ile tamamlanır. İş yorgunluğundan sonra sinemaya gitmek yerine hepimiz isteriz ki ‘Evimiz de oturalım bir film açalım’. Çünkü bunları kendi beynimizde bize söyleten aslında psikolojimizdir. Bizlerin rahatlamaya ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçlarımızı gidermeye çalışırız. Ne kadar verimli olabiliriz ki günlük yaşamdan ihtiyaçlarımızı alamadığımız da. Film izlemenin de böyle güzel etkileri vardır insan psikolojisinde, modumuzu bir anda değiştirmez mi? Film izlemeye karar vermeden önce demez miyiz hiç ‘Hadi bir tür seçelim ve öyle film izlemeye başlayalım’ gibi mesela. Türü seçtikten sonra o günkü modumuzu unutur ve başlarız filmin aksiyonuna, heyecanına, korkusuna kendimizi kaptırmaya. Hayaller girer tabi belli bir yerden sonra. Aslında en güzel ‘Keşke’leri getirir film izlemenin heyecanı. Demeyiz ki o an ‘Hayatımda hiçbir zaman keşke ler olmasın ‘ Diye. Başlarız bir anda ‘Ah, keşke şuan ben o macerayı yaşasaydım.’ ‘Keşke orada olan ben olsaydım’. ‘Ne güzel bir sürpriz keşke biri de bana böyle güzel sürprizler yapsa.’ Ama bazen de ‘İyi Ki’ lerimiz olur. Korku dolu anlarda görüntü kalitesinin içinde biz varmışız gibi ‘İyi ki şuan orda ben yokum.’ ‘İyi ki orda yaşamıyorum şu evin korkunçluğuna bakın.’ Gibi cümleler kurarız. Hayatımız ne kadar monoton geçse de ne kadar stresimiz olsa da film bizi kurtaran bir aktivite haline gelir. İşte tam o sırada bütün bahsedilen ayrıntıların bir arada toplandığı, isteklerinizi tam anlamıyla karşıladığımız siz üyelerimize muhteşem keyif dolu anlar yaşatmak için sizleri de sitemize bekliyoruz. Film seçmenize yardımcı olmak, sizinle birlikte hafta sonlarınızı değerlendirebilmek en başta da siz değerli üyelerimizin keyifli saatler geçirmesini sağlamaktan mutluluk duyarız. Tabi ki sitemizde

İmage

‘En full film ekibi olarak izleyicilerimize sunduğumuz yüksek kalite ve tek parça olarak izleyebilecekleri filmler mevcuttur. Kategori olarak’ Aile Filmleri, Aksiyon Macera Filmleri, Komedi Filmleri ‘ ni takip edip editörün seçimi ile direkt olarak hd film seçeneği ile erişebilirsiniz. Aynı zaman da üyelik gerçekleştirebilirsiniz ve sinema gündemini takip edebilirsiniz. Üyelerimizin de ayrıca puanlamasını gerçekleştirdiği filmlerin kalite ve içeriklerine dair birçok yorumlar yapabilirsiniz. Tarzınıza uygun film seçimlerinizi izlemeyerek ve vakit kaybetmeden tercihinizi yapabilirsiniz. Altyazı çeviri kalitesi açısından da son derece hatasız birebir çeviriler ile birlikte orijinal tadını yakalayabilirsiniz. Sinemayı aratmayacak görüntü kalitesi için de bizi tercih edebilirsiniz. http://www.enfullfilm.com ailesi olarak sizlere iyi seyirler dileriz.
01-06-2016 03:59
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
En Full Film - panotanitim - 01-06-2016 03:59

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hd Film İzle zubamba 0 10 04-12-2016 03:38
Son Mesaj: zubamba
  Full hd film izle - en iyi filmler rree64 0 11 03-12-2016 10:12
Son Mesaj: rree64
  Transformers 5 Türkçe dublaj 1080p Full izle b.a.f. 0 12 03-12-2016 02:00
Son Mesaj: b.a.f.
  En İyi Film Sitesi osman75 0 17 01-12-2016 08:45
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir