142 defa görüntülendi.

Film Okyanusu

panotanitim
Öğretmen
**

Mesajlar: 25 Katılma Tarihi: 26-05-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Film Okyanusu

Elli yıl öncesine kadar sinemayı çekmek de sinemaya gidip film izlemek de hiç bu kadar kolay değildi öyle değil mi? Ancak şimdi durum hiç de bu kadar zor değil. Çünkü elimizde bir çok imkan var. Ulaşımın kolay olması, artık her yaşadığımız şehir de mutlaka sinema salonlarının yer alması bizi daha fazla sinemayı sevmeye teşvik etmesi gerekirken nedense çoğumuz sinemaya gitmeyi cazip bulmuyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden biri de rahatlığımıza düşkün olmamız. Evde izlediğimiz sinemanın bize daha cazip gelmesi. Elli yıl öncesinde ki imkansızlıklarla yaşamıyoruz sonuç olarak internet denen bir şey var ve hepimiz bu güzellikten yararlanıyoruz. Şimdi tabi ki de hepimizin aklından şu kelimeler geçiyor öyle değil mi? ‘Sinemada izlediğimiz filmin görüntü kalitesi’ . Evet, bu durum inkar edilebilecek bir durum değil. Ancak Filmokyanusunu tercih etmemizin en büyük nedeni de bu inkar edilemeyecek durumu sağlıyor olması . Filmokyanusu’ nun sağlamış olduğu görüntü kalitesi evde film izleme keyfimizi oldukça arttırıyor. Üstelik katogorilendirilmiş olarak da Filmokyanusu seçtiğiniz filmleri katogorilendirilmiş şekilde izleme imkanı sunuyor. En seçkin türlerden olan; Romantik filmler ve Dram filmlerinde de oldukça iddaalı olduğunu görüyoruz Filmokyanusu’nun. Romantik filmler hepimizin vazgeçemediği bir tarzdır. Her insanın belli beğenisi vardır konu film olunca ancak bu iki tür nedense her zaman en popülerler arasına mutlaka girmeyi başarmıştır. Başbaşa geçirilen zamanların en kurtartıcı film katagorisi direk romantik filmlerdir. Dram filmlerinde durum pek öyle olmuyor maalesef. Dram denince akla öyle bir film olmalı ki ben o filmin akışına kendimi kaptırmalıyım ve sanki o durumu ben yaşıyormuşum gibi hissetmeliyim gibi düşünceler geçer aklımızdan. E o durumu da sanki birebir yaşamak pek de mümkün olmuyor maalesef. Tabi ki de tek nedeninin filmin görüntü kalitesinin yüksek olması gerektiği. HD şekilde izleyebilmek her zaman filmin kalitesini arttırmıştır aslında. Bunun için de Filmokyanusu ‘ nun HD kalitesi lazım oluyor hepimize. O kaliteyi Filmokyanusu ile Filmokyanusu nun katagorilendirilmiş film seçenekleriyle birlikte yakalayabiliriz. Dram filmleri ve Romantik filmler, Filmokyanusu nun da bizlerin de vazgeçilmez iki türü olmaya devam etsin . Bizler de gelin Filmokyanusu ndan bir Romantik film seçip keyfimize bakalım. Herkese iyi seyirler dilerim şimdiden.
07-06-2016 04:20
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Film Okyanusu - panotanitim - 07-06-2016 04:20
Cvp: Film Okyanusu - Tindien3579pro - 03-08-2016, 10:47
Cvp: Film Okyanusu - dienmaytrangiaabc - 27-10-2016, 11:54
Cvp: Film Okyanusu - dienmaytrangiaabc - 26-11-2016, 03:22

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir