36 defa görüntülendi.

Gerlevik Avukat ve Danışmanlık

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,074 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Gerlevik Avukat ve Danışmanlık

Biz Kimiz?

BİZ; 2015 yılında bir araya gelen GENÇ ve DİNAMİK bir ekibiz. Ofisimiz Antalya’da yer almasına rağmen, başta İstanbul, Çorum ve Ankara olmak üzere birçok ilde gerek biz gerek ise yerel avukatlar aracılığı ile hizmet vermekteyiz.

Yaratıcı hukuksal çözümler ve sürekli iletişimde olmanın vereceği güven ile her zaman yanınızdayız. Çıkış noktamız sürekli hizmet, kolay ulaşılabilirlik ve danışmanlığımızı bir an olsun eksilmeden yanınızda hissetmenizi sağlamaktır.

VİZYONUMUZ; Yerli [S[A[F[E[and]L]I]N]K] Yabancı, Gerçek [S[A[F[E[and]L]I]N]K] Tüzel kişiler ve kurumlara uluslararası standartlarda AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK hizmetleri sunmak ve geliştirdiğimiz yaratıcı hukuki çözümlerle Antalya’da başta olmak üzere, Türkiye’de akla gelen ilk
Avukatlık bürosu olmaktır.

MİSYONUMUZ; İnsan haklarına saygılı olmak ve hukuk devleti ilkelerini hayatın her alanında yaşatmak, bunu yaparken müvekkillerimize adalet ve hukuk’un üstünlüğünü içselleştirmelerini sağlamaktır. Bu inanç ve ilkeler doğrultusunda misyonumuz; müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

http://www.gerlevikhukuk.com
09-06-2016 03:25
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Gerlevik Avukat ve Danışmanlık - osman75 - 09-06-2016 03:25

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ANTALYA’DA AVUKAT zubamba 0 15 01-11-2016 08:54
Son Mesaj: zubamba
  Sektörel bazlı kurumsal danışmanlık ve eğitim zubamba 0 21 21-09-2016 07:37
  Sima Pgibolojik Danışmanlık zubamba 0 20 22-08-2016 07:11
  Aşama Danışmanlık Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri seo1234seo 0 70 20-05-2016 10:01
Son Mesaj: seo1234seo

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir