28 defa görüntülendi.

FİLM SIRASI

panotanitim
Öğretmen
**

Mesajlar: 25 Katılma Tarihi: 26-05-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

FİLM SIRASI

Sosyal aktivitelerimizin en büyük bölümünü kaplayan sinema tutkunluğu bizleri sosyal yaşamın bir parçası olarak kabul ediyor. Nasıl kabul olmasın ki sinema sever olmak? Film izlemenin mutluluğunu, keyfini hiç bir şeye değişmeyiz aslında bir çoğumuz. Özellikle film izlerken şöyle evimizde yayılabiliyorsak televizyonlarımızın karşısında o zaman daha zevkli oluyor işte film izlemek. İnternet de olmasa ne yapardık acaba elimiz, ayağımız oldu resmen hayatımızın içinde. Film izlemek istediğimizde de hemen devreye giriyor. Evimizde film izlemenin keyfi ne kadar da kolay oluyor aslında düşünsenize hava şartlarının uygun olmadığı bir güne gözlerimizi açtığımızda bütün film izleme aktivitemizin iptal olduğunu görünce ne kadar da moral bozucu olur. Kim kalkıp gidecek şimdi sinema salonlarına diye başlarız cümlelerimize saha kalkar kalkmaz. Havanın yağmurlu olması ayrı etkiler karlı olması ayrı etkiler. Tabi artık günümüz çağlarında bu tarz basit mevzulara moral bozmaya hiç de gerek yoktur. Evimizde açarız filmimizi izleriz. Hem de bunu istersek sabah uyanır uyanmaz başlarız gece yatana kadar dilediğimiz her filmi izleyebiliriz. Evde film izlemek tek bir filme para verip boş yere dışarda o kadar saatinizi harcamamanız için oldukça güzel bir öneri oluyor. Düşünsenize sinemaya gidip bir film için saatler harcadığınızı ya da o kadar parayı tek bir filme verdiğinizi ne kadar can yakıcı bir durum. Şöyle güzel yanları da yok değil şimdi sinemanın da. Mesela görüntü ve ses kalitesinin oldukça iyi oluşu gibi. Bunu zaten hiç birimiz inkar edemeyiz herhalde. Ama sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir film sitesinin olması tüm film severleri mutlu eder. Özellikle bu zamanlarda oldukça popüler olan film türlerinden Gençlik Filmleri ve Gerilim Filmleri’ni takip edeceğiniz, diğer bütün film türlerini fazlasıyla içinde barındırabilecek en güzel yanı da görüntü kalitesinin HD olması ve ses kalitesinin oldukça kulağımıza güzel gelmesi gibi özellikleri hep bir arada bulunduran Film Sırası siz değerli izleyicilerimize tek bir tık ile sitemize davet ediyoruz. Film Sırası ekibi olarak siz değerli izleyicilerimize, film sitemizi denemeyi öneriyor ve Film Sırası ailesi olarak hepinize iyi seyirler diliyoruz…
13-06-2016 03:12
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
FİLM SIRASI - panotanitim - 13-06-2016 03:12

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  FİLM ACUN panotanitim 0 27 28-07-2016 03:12
Son Mesaj: panotanitim
  FİLM OKYANUSU panotanitim 0 24 27-07-2016 12:23
  FİLM TAGO panotanitim 0 30 23-07-2016 02:48
  FİLM İZLEMENİN YENİ Ve EN İYİ YOLU: HDFİLMMAKİNASI.COM zubamba 0 54 27-03-2016 03:08
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir