70 defa görüntülendi.

Tisorrent.com ve tisorrentupload.com Açıldı | Ücretsiz Torrent İçerik Paylaşım Ağı

koalatanrisi
Öğretmen
**

Mesajlar: 1 Katılma Tarihi: 14-06-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Heart Tisorrent.com ve tisorrentupload.com Açıldı | Ücretsiz Torrent İçerik Paylaşım Ağı

Merhaba, iyi forumlar dilerim öncelikle. Sizlere yeni açmış olduğum sitemden kısaca bahsetmek istiyorum. Öncelikle ben Batuhan. 4-5 senedir bu işin içindeyim. Forumlar açıp kapattım defalarca. Bu seferki çok farklı. Çok özene bözene yaptığım bu siteme sizleride davet ediyorum. Gerçekten büyük hedeflerim, özgün paylaşımlarım var. Üstelik forumda hiçbir kısıtlama yok diğer forumlar gibi sizi şunu yapmayın bunu yapmayın gibi sıkmıyorum. Tek yasak var oda reklam yapmak. Onun dışında forumda evinizdeymiş gibi hissedebilir, paylaşımlardan yararlanabilirsiniz Smile

Foruma yetkili alımları da olacak bilginiz olsun. Tecrübeli, günlük en az 2 saatini foruma ayırabilecek insanlar arıyorum. Uygun profile sahip olanlar forum üzerinden bana özel mesaj atabilirler. Detaylı olarak konuşuruz.

Site Linki: http://www.tisorrent.com
Site Amacı: Site ücretsiz torrent içerik sunan, sunmayı planlayan bir forum sitesidir.
Hedefler: Kısa süre içerisinde büyük yerlere ulaşabilmek, bu sizin sayenizde olacak tabii ki. Desteklerinizi bekliyorum.

Siteden Bir Görüntü (14 Haziran 2016) :
İmage

Şimdiden destek olan herkese teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim tekrardan, esenle kalın.
14-06-2016 05:31
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Tisorrent.com ve tisorrentupload.com Açıldı | Ücretsiz Torrent İçerik Paylaşım Ağı - koalatanrisi - 14-06-2016 05:31

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ücretsiz Film Siteleri osman75 0 16 01-12-2016 08:20
Son Mesaj: osman75
  İlanSitesiBurada - Ücretsiz İlan Verin, Mağaza Açın b.a.f. 0 13 19-11-2016 11:57
Son Mesaj: b.a.f.
  Çiğ Köfte Bayilik Kampanyası » Ücretsiz Çiğköfte Bayilik osman75 0 13 18-11-2016 04:15
Son Mesaj: osman75
  Torrent Film - Torrent Dizi coestar333 0 24 06-11-2016 07:22
Son Mesaj: coestar333

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir