84 defa görüntülendi.

Kariyerine Yön Ver

tuccar
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 119 Katılma Tarihi: 13-03-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Kariyerine Yön Ver
Kariyer bir yolculuktur. Bu yolculukta size yardımcı olacak bilgileri bir araya getiren KariyerLog, Türkiye'nin en kapsamlı kariyer ve gelişim platformudur. Şirketler, meslekler, eğitim, gelişim, iş yaşamı, girişimcilik, şirket haberleri gibi farklı konularda makaleler ile kariyer yolculuğunuzda size destek olması için KariyerLog.com'u ziyaret edin, kariyerinize yön verin.

İmage

Kariyer, bireyin yaşamı boyunca öğrenmesi, ilerlemesi ve gelişmesi olarak tanımlanır. Siz kendinizi geliştirdiğiniz sürece kariyer yolculuğunuz devam eder. Bu yolculukta ihtiyacınız olan eğitim midir? Kariyer eğitimleri, sertifikalar, işe giriş eğitimleri, şirket içi eğitimler, akademi eğitimleri gibi konular hakkında en güncel bilgilere KariyerLog üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türkiye'deki en iyi kariyer ve meslek eğitimlerini bulabileceğiniz kurslar, yabancı dil eğitimleri için faydalı tavsiyeler, kariyer gelişimi, sertifika programları gibi birçok konudaki bilgi KariyerLog ile bir tık uzağınızda yer almaktadır. Girişimci bir ruha mı sahipsiniz? Kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? Girişimcilerin merak ettiği tüm sorular, nasıl girişimci olunur, girişimcilere tavsiyeler, yeni şirket kurmak için ne yapılmalı, startup nedir, start-up mantığı nedir, internet girişimleri için kritik bilgiler KariyerLog ile size sunulmaktadır. Ayrıca yatırımcı bulmak, devlet ve özel sektörün sağladığı girişim destekleri ve teşvikler hakkında her şey KariyerLog'da yer almaktadır.

İş yaşamı zordur, karışıktır, tecrübe gerektirir. Kariyerlog iş hayatı, çalışma ortamı, iş yaşamındaki zorluklar, mobbing, yönetici ile sorunlar gibi birçok konuda yararlı bilgiler sunmaktadır. KariyerLog.comi iş hayatında dikkat edilmesi gerekenler, iyi bir iş yaşamı için yapılması gerekenler, nasıl kıdem alınacağı, iş hayatında başarının sırları, iş yaşamında başarılı olmak için yapılması gerekenleri size aktarmak için tüm içerikleri bir araya getirmektedir. Ayrıca şirketler hakkında kariyer haberlerini, işten çıkarma, toplu işe alım, şirketlerin çalışanlarına uyguladığı politikalar hakkında kulis haberlerini KariyerLog'ta bulabilirsiniz.

Hayalinizdeki meslek hakkında merak ettikleriniz mi var? Kariyer yapılacak meslekler hangileri? En iyi meslekler nelerdir? En yüksek maaşı hangi meslekler alır? Tüm bu soruların cevabı KariyerLog'da yer almaktadır. Size uygun bölümler, meslekteki kariyeriniz, şirketlerdeki meslekler, mühendislik, doktorluk, işçi, memur, yönetici, tasarımcı, mimar, teknik personel, pilotluk gibi meslekler hakkında herşey yine bu platformda size sunulmaktadır. Yeni bir iş bulmak için iyi bir CV'ye sahip olmak ve mülakatlardan başarıyla geçmek şarttır. KariyerLog iş mülakatları, mülakat teknikleri, CV hazırlamak, özgeçmiş hazırlamak, iş görüşmesinde yapılacaklar, mülakat örnekleri, mülakat soruları, mülakat soru ve cevapları, mülakat sorularına verilecek cevaplar hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve iyi cv nasıl hazırlanır, özgeçmiş hazırlamanın sırları, CV nasıl olur, CV için püf noktalar gibi yararlı bilgileri size sunmaktadır. Kariyeriniz hakkında ihtiyacınız olan diğer bilgiler, şirketler, firmalar, şirketlerdeki kariyer imkanları, şirketlerde çalışmak, kariyer yapılacak şirketler, şirketlerin sunduğu kariyer olanakları, şirketlerin sunduğu yan haklar, maaşlar, ücretler, primler, ödenekler, ikramiyeler, haftalık çalışma süreleri, net maaşlar, brüt maaşlar, yıllık izin, ulaşım yardımı, şirkette yükselmek, şirketlerde profesyonel hayat ve kariyer imkanları hakkında tüm bilgileri sizlere sunulmaktadır.

KariyerLog.com, Türkiye'nin en kapsamlı kariyer ve iş dünyası platformudur. Kariyerinize yön vermek için KariyerLog.com'u ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan tüm bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.
17-06-2016 07:37
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Kariyerine Yön Ver - tuccar - 17-06-2016 07:37

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir