30 defa görüntülendi.

İsveç Klinik

kalp
Doçent

Mesajlar: 731 Katılma Tarihi: 01-04-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

İsveç Klinik

İmage

İsveç Klinik

Türkiye’nin güzellikleri haricinde sağlık sektöründe de Avrupa’da lider konumda olduğunu artık hemen hemen herkes bilmektedir. Avrupa’dan hem tatil hem de cerrahi sonuçların mükemmel olmasından dolayı tüm Avrupa Türkiye’yi tercih ve tavsiye etmektedir. Avrupa’ya göre ekonomik fiyatlar ve cerrahi sonuçların olağan üstü olması Avrupa’nın yanı sıra artık Araplarında ilgisini çekmeye başladı. Bu yılın sonuna kadar on milyon turist bekleyen ülkemizde estetik cerrahi ve saç ekiminde patlama yaşanacağını düşünülüyor.

Avrupa’nın hatta dünyanın incisi İstanbul’da sizler için bu firmaları araştırarak en iyi ve en kalitelisini bulmaya çalıştık. Karşımıza pek çok firma çıksa da bize ilginç gelen ve olaya bilimsel yaklaşan İsveç Klinik için bir tanıtım hazırlayarak sizlere İsveç Klinik neler sunuyor göstermek istiyoruz.

3 yaptır 2 öde kampanyası ile birden fazla operasyonun aynı anda yapılmasını sağlayan ve beni baştan yarat cümlesinin gerçeğe dönüşmesini sağlayan en büyük slogan olma yolunda başarıya ulaşmış gibi görünüyor. İsveç Klinik neredeyse danışanlarına bir operasyon yapamamaktan yakınıyor. İsveç tekniği ile İsveç tıp teknolojisini ülkemize getiren ve doktorlarına özel eğitim aldıran İsveç Klinik özel hesaplamalar ile bu işe bilimsel olarak yaklaşarak danışanlarının mükemmel yakın olmasını hedefliyor. İsveç kliniğe sorduğumuzda kendileri kampanyanın kampanyalıktan çıktığını ve slogan haline geldiğini artık 3 Yaptır 2 Öde İsveç klinik ile özdeşleştiğini söyleyebiliriz.

http://www.isvecklinik.com

isvecklinik.com
18-06-2016 09:20
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
İsveç Klinik - kalp - 18-06-2016 09:20

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Deri Temizliği, Bakımı ve Malzemeleri İçin Doğru Adres : Shop Deri Klinik ! emredemirx1963 0 33 24-06-2016 03:02
Son Mesaj: emredemirx1963
  3 yaptır 2 öde İsveç klinik'te seo1234seo 0 33 16-06-2016 09:25
Son Mesaj: seo1234seo
  Klinik Psikoloji Master tuccar 0 64 21-04-2016 02:02
Son Mesaj: tuccar
  implant Diş Tedavileri İçin İstanbul’da Klinik osman75 0 210 08-10-2015 03:20
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir