78 defa görüntülendi.

Evlilikten Önceki Durak

resthit
Doçent
****


Mesajlar: 658 Katılma Tarihi: 17-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Evlilikten Önceki Durak
İmage
Evlenmeden bir önceki durak kına gecesidir. Genç kızların ve kızlarının evlendiği günü bekleyen annelerinin en çok önem verdikleri, sadece gelin hanımın ne kadar değerli olduğunun anlatıldığı gündür kına geceleri.

Kına organizasyon gereklerini yerine getirilmesi, gelin hanımın ömrü boyunca anlatacağı ve anlatırken de bazen gülümseyeceği, bazen duygulanarak gözlerinin dolduğu gün olmasını sağlayacaktır. Bu kadar önemli olan bu günde gelinin kız arkadaşları ve hanım akrabaları onun mutlu olması için elinden geleni yaparlar.

Elbette babalara da görev düşer kına organizasyon işlemlerinde. O da kızının mutluluğu için hiç bir masraftan kaçmadan, imkanlar dahilinde olabilecek en güzel kına gecesi için elinden geleni yapar. Ama tabii babaya düşen kısım genelde işin zevkli olmayan kısmıdır: Kına gecesi fiyatları

Maliyet
Babalar kına organizasyon fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptıklarında görecekler ki, fiyatları etkileyen pek çok etmen vardır. Bu araştırmalar sırasında hiç anlamadığı halde baba da kına mumu, kına eldiveni, kına tepsisi gibi tabirlerin ne olduğu hakkında fikir sahibi olacaklardır.

Sonuç Olarak
Sonuçta baba da dahil bütün ailenin birlikte planlayacağı kına geceleri, özellikle babalar için küçük prensesinin, kendisine kahraman muamelesi yapan küçük meleğinin evleneceği günden önceki son günüdür.

Yıllarca onu mutlu etmek için her şeyi yapmış olan baba bir kez daha kına organizasyonu fiyatları hakkında hiç yorum bile yapmadan üstüne düşeni yapacaktır.
26-06-2016 12:21
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Evlilikten Önceki Durak - resthit - 26-06-2016 12:21

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

kamanyalar Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir