94 defa görüntülendi.

Dress Best Uniforms Corporate Wear

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,766 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Dress Best Uniforms Corporate Wear
İmage


Dress Best Uniforms [S[A[F[E[and]L]I]N]K] Corporate Wear established at 1995, as a customized uniform designer and manufacturer, in Istanbul Turkey, by taking the representation of three French uniform brands Carven, Claude de Tourtour and Balenciaga and started to produce workwear.

The company gained its ‘uniform company identity’ by specializing firstly on hospitality, and became the preferred uniform supplier for the well-known international hotel operators such as Marriott Int, Hilton , Accor ,FRHI, Starwood ,Carlson Rezidor

During the years, the organization responded to a growing demand for custom made uniforms and produced work clothes to wide range of industries of airlines, ground handling companies, private security companies, governmental entities, medical/ health corporations and international service providers.

Today with more than 20 years of experience, Dress Best with its factory in Istanbul and its own offices in Dubai and Jeddah , operates from Europe to Cis , from Middle East to Africa.


Dress Best Uniforms [S[A[F[E[and]L]I]N]K] Corporate Wear 1995 yılında özelleştirilmiş üniforma tasarımcısı ve üreticisi olarak, üç Fransız üniforma markası Carven, Claude de Tourtour and Balenciaga temsilciliğini alarak İstanbul, Türkiye’de kuruldu ve iş kıyafetleri üretmeye başladı.

Şirket ‘üniforma şirketi kimliğini’ ilk olarak konaklama alanında uzmanlaşarak kazandı ve Marriott Int, Hilton, Accor, FRHI, Starwood, Carlson Rezidor gibi uluslararası tanınan otel işletmecileri tarafından tercih edilen bir üniforma tedarikçisi haline geldi.

Firma yıllar boyunca, artan özel yapım üniforma taleplerine cevap verdi ve havayolları, taşıma şirketleri, özel güvenlik şirketleri, devlet kuruluşları, tıp/sağlık kuruluşları ve uluslararası servis sağlayıcılar gibi geniş bir aralıktaki işletmeler için iş elbiseleri üretti.

Bugün 20 yılı aşkın deneyimle, İstanbul’daki fabrikası, Dubai ve Cidde’deki ofisleri ile birlikte Dress Best, Avrupa’dan Bağımsız Devletler Topluluğu’na, Orta Doğu’dan Afrika’ya kadar hizmet vermektedir.


Web Sitemiz: http://dressbestuniforms.com/
28-06-2016 09:01
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Dress Best Uniforms Corporate Wear - zubamba - 28-06-2016 09:01

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir