36 defa görüntülendi.

AVON AİLESİNE KATILMAK İSTERMİSİNİZ...

esnafahaber
Öğretmen
**

Mesajlar: 13 Katılma Tarihi: 19-06-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Kendi işinin Patronu olmak , sevdiği işi yapmak, para kazanmak her bayanın hayalidir. Bu hayal artık satistemsilcileri.net ile yanı başınıza kadar geliyor.
Üstelik Avon üyelikavon üyelik işlemleri şimdi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra sadece satmak için alacağınız Avon kozmetik ürünleri için ücret ödersiniz. Bu ürünler ise normal fiyatlarının çok daha altındaki bir fiyata satılmaktadır. Örnek verecek olursak 50 TL’ye üretilen bir kozmetik ürünü mağazaya gelene kadar 150 TL olmaktadır. Aradaki 100 tl lik fark ise aracılar tarafından alınıyor. Siz ise ürünü yine 50 TL’ye alıyor ve 150 TL’ye satarak 100 TL’sinin size kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu da belirli bir satıştan sonra size inanılmaz para kazandıracaktır.
Temsilci olabilmek için gerekli şartlar nelerdir.
Avon Temsilcisi olabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve Bunun dışında daha önce bu işi yaptıysanız firmada ödenmemiş faturanız yada hukuki sürece düşmemiş olmanız yeterlidir.
Avon temsilcisi olmak ve hayallerini gerçekleştirmek...
Türkiyenin ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri sadece gönüllü temsilciler aracılığı ile satılmaktadır. Dünya genelinde ve Türkiyede milyonlarca insanın kazanç sağladığı Avon Temsilciliği sadece kazanç sağlamakla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeler ve AvonPara kazanma fırsatı sunmaktadır.
Sizleri de 120 yılı aşan uluslararası tecrübenin yeniliklerle geliştirildiği ve her yıl üstün başarıların kutlandığı dinamik bir marka Avon'da çalışmaya davet ediyoruz!
avona üye ol
Hayallerinize ilk adımını atmak için ,

www.satistemsilcileri.net
07-07-2016 12:48
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
AVON AİLESİNE KATILMAK İSTERMİSİNİZ... - esnafahaber - 07-07-2016 12:48

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Avona üye ol , avon temsilcisi olma , avon kayıt ol Tanitim 0 121 17-04-2015 03:37
Son Mesaj: Tanitim
  avon üye ol , avona üye ol , avon temsilci ol Tanitim 0 158 01-04-2015 03:40
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir