71 defa görüntülendi.

Kairos Akademi

tarkandmr
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 184 Katılma Tarihi: 04-03-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Kairos Akademi
İmage

Kairos Nedir?
Kişilerin kişisel bilgisayarlarındaki hardiski kiralayarak kişilere kazanç sağlayan şirkete Kairos denilmektedir. Kairos planetin t ortaya sunmuş olduğu ve dünyadaki tüm insanların bu kazançtan yararlanma imkânları olduğu kazanç sistemi İsviçreli girişimcilerin yoğun istekleri üzerine bulut iletişim tarafından kurulmuştur. Şirketin resmi iş kayıtları ve genel merkezleri tüm dünyaya hitap etmesi nedeniyle borsanın başkenti Londra da olduğu için tescili Londra da yapılarak Londra da kurulmuş oldu.
Temel mantık olarak kairosta kişilerin kişisel bilgisayarlarında yer alan hardisk alanların kiraya vermektir. Hardisk alanları kiraya verildikten sonra kişi bilgisayarını internet bağlantısı eşliğinde yaklaşık her gün hiç kapatmadan 10 saat açık bekletilmesi durumunda aylık karlı kazanç sağlayacaktır. Kazandıkları kazançlar ise kişini adına açılmış banka hesabında aybaşlarında aktarılmaktadır. Kairos teknoloji kişilere hiç yorulmadan emek ve çaba görmeden zevk alarak kazanacakları iş imkânı sunmaktadır.

Kairos teknolojisi ne işe yarar?
2014 yılında İsviçreli girişimcileri yoğun talepleri üzerine İngiltere de kurulmuş olan Kairos Teknoloji limited Kairos Planet güvenlik şirketidir, İsviçreli girişimcilerini isteği üzerine kurulan Kairos teknoloji İsviçreli girişimcileri istekleri üzerine kurulan Kairos teknoloji güvenlik ihtiyaçların maksimize edilebilmesi düşüncesiyle ortaya çıkmıştır.
Amacı ise hard diskleri kiralayarak müşteri şirketlerin verilerini kendi sunucularında toplayarak şifrelenmiş bir şekilde saklamak ve anahtar kodlarını tüm dünyada bulunan partnerlerin bilgisayarları üzerine dağıtmaktır. KARİOS kazanç sisteminde aylık 597 dolarlık bir paket ile başlanılması durumunda aylık kişilere getirisi yaklaşık 124 dolar civarında yıllık ise 1,492 dolara çıkarak yaklaşık iki katını kazandıracak duruma gelmektedir.
Kıyaslanma yapılacak olunursa eğer yatırımlar sonucunda kişilere kazandıkları paranın 597 dolar gibi normal yatırımlar sonucunda bir yatırımcıya aylık yaklaşık tamı tamına 334 lira ve yıllık olarak da yaklaşık 4000 lira karlı bir getirisi olmaktadır. Eğer büyük miktarlar yatırılması durumunda örnek verilecek olursa eğer 4300 liralık değerinde dolar yatırılırsa aylık kişiye kazancı 892 TL’ye yakın olup yıllık ise 10,000 TL’yi geçmiş bir kazanç elde ettirmektedir. IT teknoloji şirketine ait olan Kairos teknoloji otomobil üreticilerinin datalarını ve burada amaç ve hizmet veren global müşterilerini her türlü saldırılardan korumak ve maksimum güvenlik seviyesini sağlamayı amaçlamıştır. Ve kendisine internet ve veri güvenliğini hedeflemiştir. Kairos teknolojisi partnerlerine ve müşterilerine sanal dünyada koruma imkânı sunarak 4 farklı çözüm yolu öne sunmuştur.
Bu dört farklı yol ise Kairos mail, Kairos disk, Kairossurf ve Kairosphone ve kairosrouterdir. Kişiye faydası ise uluslararası projede yer almak isteyenler için projede yer almalarını sağlayarak kişilere kira getirisi gibi ek gelir imkânı sağlamak ve kairos ürünlerine sahip olma imkânlarını sunmuştur. Bilgisayar harddisk alanlarını kiraya veren kişileri eşsiz projelere yer vererek kairos planetin bir parçası haline getirmiştir Kairos akademi her türlü eğitimleri vererek kairos teknolojiye insanları hazırlamaktadır.

Kairos akademi nedir?
Kairos ailesine katılmak isteyenlere günün 70724 saatinde destek vererek bireysek ve grupsal eğitimler vermektedir. Yurt dışından katılan misafirler ile İstanbul’da gerçekleşen kairos akademi de kişilere her an destek olmak için en doğru bilgilere ulaşmaları için destek vermektedirler. Hizmet alanında karşılaşılan her türlü zorlukları aşabilmeleri için motive edici etkili sözler söyleyerek hazırlıklı bir şekilde önlerine çıkan fırsatı değerlendirmek ve fırsatları yakalamalarını sağlamaktır.
Kairos teknolojileri hakkında bilgileri en doğru şekilde vererek kişilere karlı kazanımlar sağlamaları için her an destek vermektedirler. Kairos akademi pazartesi, cumartesi saat 09,000 ve 10,00 arası çalışmalarını sürdürmektedir.
02-08-2016 03:45
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Kairos Akademi - tarkandmr - 02-08-2016 03:45

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Berceste Akademi https://www.bercesteakademi.com/ buse.sen 0 20 13-01-2018 08:37
Son Mesaj: buse.sen
  Akademi Eğitim osman75 0 40 19-04-2017 10:27
Son Mesaj: osman75
  Kaliteli Bir Uzaktan Eğitim İçin Video Akademi kalp 0 65 25-01-2017 06:40
Son Mesaj: kalp
  Kairos Paketleri resthit 0 69 30-10-2016 06:43
Son Mesaj: resthit

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir