56 defa görüntülendi.

Kına Organizasyonu İçin Zenne Kiralamak

resthit
Doçent
****


Mesajlar: 658 Katılma Tarihi: 17-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Kına Organizasyonu İçin Zenne Kiralamak
İmage
Adetlerimiz içinde önemli yere sahip olan kına geceleri birçok yerde kutlanan özel köklü geleneklerden biridir. Kına gecesi klasik olarak eski örf ve adetleri yansıtacak şekilde hüzünlü bir ortam dahilinde kutlanır. Günümüzün modern dünyasında kına organizasyonları için bu konuda deneyim sahibi olmuş firmalar bu işleri yerine getirir. Genelde büyük şehirlerde oturanlar kına gecelerini modern bir kutlama eşliğinde kutalarken, küçük yerleşim birimlerinde dahi modernleşmenin esintisini görmekteyiz. Şehirde olsun daha küçük yerleşim yerlerinden olsun geceyi nasıl geçirmek istenildiği tamamen düğün sahibine bağlıdır. Büyük şehirde de olsa örf ve gelenekler eşliğinde kına eğlencesi için organizasyonlar yaptırmaktadırlar. İster modern olsun ister eski geleneklere göre olsun istediğiniz şekilde kına organizasyonu için firmadan destek alabilirsiniz.
Kına Gecesinde Yapılan İşler Genel Olarak Şöyledir;
Düğünlerin vazgeçilmez eğlencelerinden biri olan kına eğlencesi hazırlıkları genel olarak şöyledir; Hangi mekan seçildiyse ve kaç kişilik için hazırlanacaksa mekan ona göre dekore edilir. Süslenir ve davetlilere hazır hale getirilir. Program dahilinde hangi gösteriler hazırlandıysa yapılır. Gecenin sonlarına doğru kına yakılması için gelin hanım oturtulur. Kına yakma işlemi de örf ve adetlere göre her yörede farklı özelliklerde olabilir. Kına yakma işlemi hüzünlü bir hava eşliğinde olur. Modern kına eğlencelerinde ise kına yakma yerine eğlenceye dayalı konseptler eşliğinde kına eğlencesinin yapılması sağlanır. Kişilerin taleplerine göre gece modern bir hava da sunulan dans gösterileri ve çeşitli gösterilerle tamamlanır.
Modern Kına Eğlencelerinde Zenne Kiralamak
Kına eğlenceleri dediğimiz gibi eski hüzünlü klasik yapısını genel olarak bazı yerlerde geride bırakmıştır. Tamamen eğlenceye dayalı bir anlayışla [/url]kına organizasyonlarında zenne kiralamak[/url] ta kına eğlencelerinin içeriği içerisinde yer almaya başlamıştır. Kişiye göre farklılık gösterse de bazı kişiler kına eğlencesinde zenneyi tercih etmektedir. Zenne bayan dansözün yerine çeşitli dans figürleriyle gecede raks eden erkek oryantaldir. Bazı kişiler geceyi renklendirmek adına zenne kiralamayı tercih etmektedir. Firma tarafından zenne ayarlanmaktadır. Zenne, kına eğlencesinde var olan program dahilinde görevini yapılan programın akışına göre yapmaktadır.
26-08-2016 04:51
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Kına Organizasyonu İçin Zenne Kiralamak - resthit - 26-08-2016 04:51

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  En Güncel İş ve Bayilik Fikirleri İçin Doğru Adres Sacred 0 21 11-11-2017 04:13
Son Mesaj: Sacred
  Unutulmaz Bir Gün İçin Doğru Adres BazKriz 0 21 08-11-2017 10:18
Son Mesaj: BazKriz
  Muhteşem Yemekler İçin Sadece TarifAlPisir.com yorumcu 0 22 08-11-2017 09:30
Son Mesaj: yorumcu
  Satılık Domainler İçin Trdomain.com Sacred 0 23 01-11-2017 12:55
Son Mesaj: Sacred

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir