77 defa görüntülendi.

Ses Yalıtım Malzemeleri

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,767 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Ses Yalıtım Malzemeleri
Bugün, ülkemizin ve dünyanın en büyük ihtiyacı sessiz bir ortamdır. Sessizliğe hasret kaldığımız günümüzde, özellikle büyük şehirler yaşanılacak gibi değildir. Tabi ki öyle yerlerde yaşayan insanların olaylara bakış açısı ve davranış biçimi de çok farklıdır.
Genel olarak sinirli bir ruh halinin hakim olduğu böylesi bir durumda insanların birbirlerine karşı olan sabırları da azalmaktadır. Özellikle de uzun trafik kuyruğunda tahammülden bir haber olan insanlar yorgunluğun ve hiç durmaksızın çalan korna sesiyle daha bir öfkelenmekte ve gürültünün vermiş olduğu hoşnutsuzluğu çevrelerine fiziksel ve ruhsal olarak da yansıtmaktadır.
Bu durumun çirkin bir hal almasıyla “ne yapabiliriz” diye düşünen firmalar bilimin ve teknolojinin gücünü birleştirerek ses izolasyonuyla ilgili çalışmalar yapmış ve süngerler, bariyerler, ses yalıtımı ile alakalı güçlendirme çalışmalarına imza atmışlardır.
Üretilmekte olan piramit süngerler ise binaların boyutuna ve işlevine göre desteklenmektedir. Yeni gelişmeler türeterek sorulara en iyi cevap vermek maksadıyla üretilmiş olan piramit süngerler ortam akustiğini gerçekleştirerek mekanın ses seviyesini en aza indirgemekte ve huzuru yaşatmaktadır.
Bir işlemenin büyüyüp gelişebilmesi için piyasada rekabet etme olanağına sahip olması gerekmektedir. İşletmenin verimliliğini ve karlılığını arttırması amacıyla gürültü problemini bertaraf ederek nitelikli ve kapsamlı sükunete sahip ses yalıtım süngerleri üretilmektedir. Piramit sünger üreticileri ( Adetaş Yapı Market ) çıtayı yüksek tutarak her geçen gün biraz daha çalışmalarımı arttırmaktadır.
Müşterilerin ses yalıtımında beklentileri dahilinde uygulanan gelişmeler sonucunda işletmelerin yatırımlarını gerçekleştirebilecek yatırımlar yapmak zorunda olduğu ihtiyacı uyanmaktadır. Sermaye, yetenek ile yoğrulduktan sonra ses yalıtım malzemeleri/piramit süngerler ile ilgili başarılı ve doyurucu sonuçlar elde edilir. Kişilerin arzu ettikleri talebi bir paydada buluşturmak için çok iyi planlamalar yoluna giden Adetaş Yapı Market ürünlerinin kullanma tarihlerine azami özen göstermektedir.
Ses yalıtım yapılırken estetik değerler ihmal edilmemelidir. Kapladığı yer ve hacim ölçülü olmalıdır. Ses yoğunluğunun yüksek olduğu seviyelerde, sosyal alanlar ile konutlarda ses yalıtım süngerleri kullanılmaktadır. Sesin ortamda çınlamaması ve akustiğin mükemmel olması adına Adetaş Yapı Market’in hazırlamış olduğu süngerler kullanılmalıdır.

Ses Yalıtım Malzemeleri

• Ses Yalıtımı
• Yumurta Sünger
• Piramit Sünger
• Akustik Sünger
• Oto Ses Yalıtım Malzemeleri
• Akustik Paneller
• Ses Yalıtım Bariyerleri
• Basotect Süngerler
04-09-2016 03:33
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Ses Yalıtım Malzemeleri - zubamba - 04-09-2016 03:33

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Parti Malzemeleri - Folyo Balon hocayimhoca 0 21 05-01-2018 08:04
Son Mesaj: hocayimhoca
  Pastacılık Malzemeleri ve Tedarik Yöntemleri nezamanemekli 0 20 28-12-2017 11:08
Son Mesaj: nezamanemekli
  Pasta Tarifleri ve Pasta Malzemeleri nezamanemekli 0 20 28-12-2017 11:02
Son Mesaj: nezamanemekli
  Pasta Malzemeleri ile Pastacılık nezamanemekli 0 23 28-12-2017 10:57
Son Mesaj: nezamanemekli

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

kamanyalar Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir