68 defa grntlendi.

Özge Oğuzhan Hocamızın Başarı Anlayışı

seoptimizasyon
Yardmc Doent
***

Mesajlar: 157 Katlma Tarihi: 21-05-2016 Rep Puan: 0 Durum: evirimd

Mesaj: #1
Özge Oğuzhan Hocamızın Başarı Anlayışı
Online sistemler ile öğrencilerin dillerine daha fazla hâkim olmalarını sağlayan uygulamalar kullanılabilir. Öğrencilerin ilgilerini çeken kanallar üzerinden eğitimin desteklenmesi daha verimli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Örneğin internet üzerinden verilen bir araştırma ödevi diğer ödev tekniklerine oranla daha büyük başarı sağlamaktadır. Özge Oğuzhan Hoca yaptığı yenilikçi uygulamalar ile öğrencilerine hem dersleri sevdirmekte hem de başarıyı yakalamalarını sağlamaktadır. Online testler, okuduğunu anlama ve soruların kökünü belirleme aşamasında yaşanan sıkıntılar özellikle sınav dönemlerinde ortaya çıkmaktadır.
Özge Oğuzhan hocamızın da belirttiği gibi eğitimde başarının sırrını çok uzaklarda aramadan çalışmaya odaklanmak en doğru seçenekler arasında yer alıyor. Araştırmacı bir zihniyet ile gelişen bakış açısı ve disiplinli bir çalışma temposu başarıyı da beraberinde getiren en önemli özellikler olarak sayılabilir. Bütün gün oyun oynayan ya da hiç kitap okumayan çocukların başarıyı elde etmek için sihirli bir değnek aramaları ne kadar anlamsızsa bu durumun aile tarafından da desteklenmesi aynı derecede anlamsız. Başarının sırrının inanarak çalışmak olduğu son derece açıktır. Bunu yapan öğrenciler akademik başarıyı elde edecektir. Eğitimde başarının yakalanması ile sosyal yaşamda başarının yakalanmasının aynı doğru üzerinde değerlendirilmemesi gerekmektedir. Gerçek bir hayat başarısı için gerekli olan şeyleri kişinin kendinin belirlemesi ve bu yolda ilerlemesi en doğru seçim olacaktır. Öğrenmek ve öğrenileni uygulamak arasındaki farkın erken yaşlarda fark edilmesi gençlerin hayatlarına diğer arkadaşlarına oranla bir adım önde başlamalarına neden olacaktır.
Özge Oğuzhan hocanın önerileri ve açtığı yolda ilerleyerek siz de başarıya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için disiplini elden bırakmamak gerektiğini asla unutmayın. Tüm önemli başarıların kararlı ve planlı bir çalışmanın ürünü olduğunu gözden kaçırmamak gerekmektedir. Hayatta kalmayı başarabilmenin en temel noktası sabırla ve asla yılmadan çalışmaya her alanda devam etmekle yakalanabilmektedir.
05-09-2016 01:42
Bul Rep Ver Alnt
« nceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Özge Oğuzhan Hocamızın Başarı Anlayışı - seoptimizasyon - 05-09-2016 01:42

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gsterim: Son Mesaj
  İngilizce Öğrenmenin Çocuklar Açısından Faydası - Özge Oğuzhan seoptimizasyon 0 60 19-09-2016 09:29
Son Mesaj: seoptimizasyon
  İngilizce Öğrenmenin Çocuklar Açısından Faydası - Özge Oğuzhan seoptimizasyon 0 61 19-09-2016 09:23
Son Mesaj: seoptimizasyon
  Özge Oğuzhan'ın Öğretmenlik Hakkındaki Görüşleri seoptimizasyon 0 67 05-09-2016 01:29
Son Mesaj: seoptimizasyon
  Özge Oğuzhan'ın Öğretmenlik Hakkındaki Görüşleri seoptimizasyon 0 71 05-09-2016 01:21
Son Mesaj: seoptimizasyon

Konuyu grntleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktel rnler Betist tantm yazs

retmen Sitesi

retmen Siteleriretmen Sitesi | letiim | Yukarya dn | erie Dn | Mobile Version | RSS

Trke eviri: MyBBTrkiye
retici: MyBB, 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO nSiDe

retmenSitesi.nfo Google Gizlilik Politikasna riayet etmektedir