28 defa görüntülendi.

astropay kullanan siteler

coestar333
Yardımcı Doçent

Mesajlar: 182 Katılma Tarihi: 01-07-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

astropay kullanan siteler

Astropay kart aldınız veya alacak mısınız? Bu kartı nerede kullanabileceğinizi öğrenmek gerçekten güzel olurdu değil mi? Astropay kart büyük web siteleri ve oyun platformlarında geçerlidir.
Alım yapacağınız site ile irtibata geçerseniz Astropay kullanıp, kullanamayacağınızı sorarak öğrenebilirsiniz. Biz size astropay kart ın geçerli olduğu bazı yerler hakkında bilgi verelim; AdventureQuest, Habbo, Battle Knight, Rebtel, Riot Zone, World WarCraft, Dark Orbit, League Of Legends, Allods Online, Fish Ville, Battle Knight, World WarCraft, Zynga, Gladiatus, Farm Ville gibi oyun sitelerinde kullanabilirsiniz. Bunların yanında ise en büyük e-ticaret sitelerinde kullanabilmeniz mümkündür. Ödeme yöntemi olarak astropay kartı seçip, astropaykart.gen.tr den aldığınız kart bilgilerini girerek ödemenizi rahatlıkla ve güvenle yapabilirsiniz.
Astropaykart.gen.tr den kart almak için site üzerinde bulunan canlı destek ekibi ile iletişime geçmelisiniz. Canlı desteğe hangi kartı almak istediğinizi söylediğiniz takdirde size yardımcı olacaklardır ve en uygun fiyata alım yapmanızı sağlayacaklardır. Bu konu hakkında ve geçerli olduğu yerlerin hepsini öğrenmek için http://astropaykart.gen.tr/astropay-kullanan-siteler/ adresine bakabilirsiniz. Bu sayfadan astropay kullanan sitelerin büyük bir kısmını görmeniz mümkün.
08-09-2016 07:21
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
astropay kullanan siteler - coestar333 - 08-09-2016 07:21

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astropay Kredi Kartı kalp 0 12 27-10-2016 07:35
Son Mesaj: kalp
  En Kaliteli Siteler Tanitim 0 19 15-10-2016 06:28
Son Mesaj: Tanitim
  En Güzel Siteler Tanitim 0 16 15-10-2016 03:18
  En iyi siteler Tanitim 0 16 15-10-2016 02:48

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir