32 defa görüntülendi.

Atakent Sinav Etut Merkezi

tarkandmr
Yardımcı Doçent

Mesajlar: 117 Katılma Tarihi: 04-03-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Atakent Sinav Etut Merkezi

EĞİTİMDE YENİ BİR SOLUK ile TANIŞIN “SINAV ETÜT”  Artık Atakent’te.

Sınavlara hazırlıkta bir numara isimlerden olan Sınav Dershanelerinin birikimi artık “Sınav Etüt” merkezlerinde sizlere eğitim için hazır. Atakent sınav etüt merkezi.

“Sınav Etüt” merkezleri, okul derslerine ve sınavlara hazırlıkta öğrencilerin yanında olacaktır.

“Atakent Sınav Etüt” merkezlerinde uygulanacak program Sınav Eğitim Kurumları Genel Merkezi tarafından hazırlanır ve bir eş güdüm halinde tüm şubelerde yürütülür. Derslerde ise Sınav Yayınlarının uzman kadrosu tarafından bu kurumlara özel olarak geliştirilen eğitim materyalleri kullanılır. Atakent sınav etüt merkezlerinde programlanan etkinlik veya akademik destek çalışmalarına tüm öğrenciler ek çalışma, etüt, ödev tamamlama ve soru çözümlerine ise, belirlenen öğrenci ya da sınıflar mutlaka katılır.

Atakent ve Halkalı bölgesinde dört şubesi ile hizmet veren Forum Akademi Eğitim Kurumları artık etüt merkezlerinde Sınav Eğitim Kurumları ile çalışmaktadır. Atakent sınav etüt merkezi, Halkalı sınav etüt merkezleri artık sizler için eğitime hazır, 2016 – 2017 Eğitim yılı sınav etüt fiyatlarımızı hemen öğrenin, http://www.atakentetutmerkezi.com  veya 0212 696 22 22 den ulaşınız.
27-09-2016 02:52
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Atakent Sinav Etut Merkezi - tarkandmr - 27-09-2016 02:52

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güzellik Merkezi Yazılımı kalp 0 7 05-12-2016 07:27
Son Mesaj: kalp
  En Tarafsız Haber Merkezi osman75 0 10 23-11-2016 10:21
Son Mesaj: osman75
  Fue Plus Saç Ekim Merkezi kalp 0 10 15-11-2016 10:27
Son Mesaj: kalp
  Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Batıkent diş - Etimesgut diş - Sincan diş b.a.f. 0 17 12-11-2016 11:39
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir