80 defa görüntülendi.

Goda Interiors

tarkandmr
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 184 Katılma Tarihi: 04-03-2016 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Goda Interiors
İmage

Birce Aybar, televizyon yarışma programlarında kullanılan oyun dekorları ile başlayan tasarım serüveni, daha sonra ulusal ve uluslararası televizyon kanal stüdyo tasarımları ve 3 boyutlu sunumları ile devam etti. Bununla birlikte özel iç mekan tasarımları, kişiye ve mekana özel konsept tasarımları, 3boyutlu görselleştirme alanlarında da aktif olarak yer aldı.  2015 yılında ise Goda Interiors ile mimari serüveni büyüyerek devam etmektedir.

Ozan Erdi, Eczacıbaşı Ormanada Villaları projesinde uygulama ve kalite kontrol alanında çalışmaya başladı. Ardından ıslak hacimler ağırlıklı olarak detay çözümleme ve saha yönetimi ile devam etti. İnce işler alanında yoğunlaşarak iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve konut projelerinde uygulama alanında aktif olarak yer aldı. Daha sonra Goda Interiors ile kişiye özel tasarım ve uygulamalar ile hizmet vermeye başladı.

Ekibimiz, yılların vermiş olduğu tecrübeyi Goda Interiors çatısı altında birleştirerek 2015’ten beri iç mimari alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Goda Interiors birçok ulusal ve uluslararası televizyon kanalı da dahil olmak üzere, stüdyo dekor tasarımı, stand tasarımı, iç mekan tasarımı ve 3 boyutlu görselleştirme sunumları, uygulama ile sektörde yer almaktadır.
27-09-2016 03:26
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Goda Interiors - tarkandmr - 27-09-2016 03:26

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir