18 defa görüntülendi.

SATILIK AKiTA YAVRULARI

zubamba
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,345 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

SATILIK AKiTA YAVRULARI

İmage

AKİTA YAVRULARI;

Akita inu yavruları; Satılık akita yavruları, köpek ırklarında Spitz tip dediğimiz en büyük Japon köpek türüdür. Ağır başlılığı, biçimli vücudu, güçlü ve kendine has görüntüsü ile diğer ırklardan bir bakışta ayrılır. Güçlü kaslara, büyük bir başa ve kısa bir çeneye sahiptir. Görüntü itibarıyla uzunluğu yüksekliğinden ve eninden biraz daha fazladır. Derin ve geniş bir göğsü vardır. Baş biçimli bir üçgen görüntüsü ile vücuttan ayrılır. Akita inu yavruları, duruşu kolayca seçilebilir ve alnının ortasında bir çizgi vardır. Küçük ve dik kulaklar boyunla bir uyum sağlamaktadır. Gözler köşeli, küçük ve koyu kahverengidir. Burun siyahtır. Beyaz olanlarında kahverengi burun olabilmesine rağmen siyah tercih edilmektedir. Dudaklar siyah, dil ise pembedir. Kuyruğunu yukarıda ve kıvırarak taşır.

Web Sitemiz: http://www.vk2001.com/satılık-akita-inu-yavruları.htm
10-10-2016 08:23
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
SATILIK AKiTA YAVRULARI - zubamba - 10-10-2016 08:23

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satilik Kopek Yavrusu tarkandmr 0 25 16-08-2016 10:27
Son Mesaj: tarkandmr
  vitrinlikemlak.com’ da BİNLERCE SATILIK VE KİRALIK GAYRİMENKUL SİZLERİ BEKLİYOR zubamba 0 55 24-01-2016 06:30
Son Mesaj: zubamba
  SATILIK 2. EL ARABA osman75 0 55 02-01-2016 01:44
Son Mesaj: osman75
  mersin emlak , mersin satilik daire , mersin kiralik daire Tanitim 0 167 17-04-2015 01:02
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir